USK Slávie Ústí nad Labem – FBK Jičín 4:7 (1:4, 2:2, 1:1). V první třetině Jičín zcela ovládl palubovku, vyvíjel na soupeře tlak, nenechal ho v klidu rozehrát a neustále ohrožoval jeho branku. Od začátku bylo jasné, kdo bude diktovat tempo. Již ve 3. minutě potvrdila roli favorita Šudová, která po krásné přihrávce Kolumpkové zcela osamocená stála před soupeřovou brankářkou a neomylně zakončila. Od té chvíle se s gólovou nadílkou roztrhl pytel a Jičíňačky přidaly ještě další tři. I když se zdálo být rozhodnuto, druhou a třetí část ve svém nasazení polevily a dovolily soupeřkám dostat se ze stavu 1:6 na 4:7. Přestože své vítězství uhájily, nepostřehly varovný signál do dalšího boje.

Statistiky – branky a asistence: Šudová (Kolumpková), L. Veselá (Petrgálová), D. Veselá (Tylšová), L. Veselá (Petrgálová), L. Veselá (Kroftová), L. Veselá (Petrgálová), L. Veselá (Petrgálová). Vyloučení: Kroftová.

FBK Jičín – FBK 001 Trutnov 1:2 (0:1, 1:1, 0:0). Na toto utkání se domácí tým velmi dobře připravil. Zodpovědně bránil, napadal rozehru protihráček, zahušťoval prostor před svojí brankou a hrál především na brejky. Dlouho nepadl žádný gól, až ve 13. minutě měla šanci kapitánka Petrgálová, která vybojovala míček a sama nikým neohrožována běžela na branku. Pravidlo „nedáš – dostaneš“ se osvědčilo v praxi, neboť rychlou přihrávkou zpět na území Jičína se parádní střelou prosadilo domácí družstvo.

V polovině druhé třetiny zahrály soupeřky stejnou akci a ze stejného místa opět skórovaly a zvýšily na 0:2. Jičíňačky neklesaly na duchu, protože měly spoustu šancí, jen odražené míčky nedokázaly dopravit do branky, kterou hájila skvěle chytající Gécová. Ještě ve druhé třetině vstřelily kontaktní branku, kdy právě nahozený míček dorážela Kroftová. Tím to ale bohužel skončilo a ani závěrečná power play na výsledku už nic nezměnila.
Statistiky – branky a asistence: Kroftová (Petrgálová). FBK Jičín: Samková – Kaizlerová, Kolumpková, Kroftová, Křížová, Marksová, Petrgálová, Smetánková, Šudová, Tylšová, D. Veselá, L. Veselá.

Plusy turnaje: pěkně zahraná úvodní třetina prvního zápasu. Mínusy turnaje: ztráta nasazení v prvním zápase, ztracené body s Trutnovem a neproměněné šance. (lea)