SKK Jičín – HKK Olomouc 7:1 (3533:3374), (17:7). Jednotlivá utkání: Drábek – Hošek 3:1 (602:542), Kaan – Vaněk 2:2 (561:602), Bína – Havran 2:2 (622:607), Bureš – Krajzinger, Zubalík 3:1 (564:516), Vik – Němec 3:1 (587:544), Soukup – Bartoš 4:0 (597:563).

1. Rokycany ⋌19 17 0 2 3535 34
2. Luhačovice ⋌19 13 1 5 3465 27
3. KK PSJ Jihlava ⋌20 12 1 7 3499 25
4. Vrchlabí  19 12 0 7 3459 24
5. KK Slavoj Praha ⋌19 10 2 7 3441 22
6. TJ Sokol Husovice ⋌19 10 0 9 3472 20
7. Stříbro – Klokani ⋌20 10 0 10 3480 20
8. Valašské Meziříčí ⋌20 9 0 11 3418 18
9. Jičín ⋌20 8 1 11 3381 17
10. HKK Olomouc ⋌20 6 2 12 3405 14
11. Červený Kostelec ⋌19 6 0 13 3361 12
12. Mor. Slávia Brno ⋌20 0 1 19 3337  1

II. liga mužů: SKK Rokycany B – SKK Hořice 2:6 (3336:3421), 9,5:14,5). Jednotlivá utkání: Bureš – Kroupa 0:4 (516:593), Maršálek – Ruml 2:2 (543:553), Holšan – Tulka 2:2 (555:526), M. Fürst st. – Šklíba 1,5:2,5 (569:604), Fara – Vondráček 3:1 (591:560), Prokůpek – Hažva 1:3 (562:585).

1. České Velenice ⋌20 13 0 7 3299 26
2. KK Lokomotiva Tábor ⋌20 13 0 7 3261 26
3. KK Hvězda Trnovany ⋌19 11 2 6 3345 24
4. SKK Hořice ⋌20 12 0 8 3333 24
5. TJ Sokol Duchcov ⋌18 11 1 6 3319 23
6. KK SDS Sadská ⋌19 11 1 7 3319 23
7. Sokol Kolín ⋌20 10 2 8 3336 22
8. SKK Bohušovice ⋌19 9 0 10 3216 18
9. TJ Dynamo Liberec ⋌20 7 3 10 3275 17
10. SKK Rokycany B ⋌20 7 0 13 3228 14
11. KK Konstruktiva Praha ⋌20 4 1 15 3174  9
12. Vltavan Loučovice ⋌19 4 0 15 3177  8

II. liga žen: TJ Lokomotiva Ústí nad Labem – SKK Jičín A 7:1 (3072:2970), 14:10). Jednotlivá utkání: Bořutová – Viková 2:2 (500:498), Odstrčilová – Šedivá 3:1 (506:466), Vašáková – Abrahámová 3:1 (533:498), Balzerová – Nožičková 2:2 (519:514).

SKK Jičín B – TJ Lokomotiva České Budějovice 8:0 – kontumace, (24:0) – soupeř se k utkání pro velkou marodku nedostavil. Východočeská divize mužů: TJ Dvůr Králové n. L. – SKK Jičín B 6:10 (2691:2702). Jednotlivá utkání: Blažej – Louda 0:2 (452:489), Červinka – Mazáček 0:2 (425:462), Weigl – T. Pavlata 2:0 (464:449), J. Janeček – V. Pavlata 0:2 (430:466), Horák – Kříž (od 21. hodu Černý) 2:0 (474:406), P. Janeček – Řehák 2:0 (446:430). SKK České Meziříčí – SKK Hořice B 12:4 (2689:2640). Jednotlivá utkání: Jan Brouček – Mazura 2:0 (462:422), Lorenc – Bartoníček 2:0 (480:450), Prošvic – Fikar 2:0 (455:433), Rind – Vokáč 0:2 (392:444), Vošvrda – Baier 0:2 (429:455), Jindřich Brouček – Nálevka 2:0 (471:436).