V silné konkurenci si výborně vedli zástupci našeho okresu. Doslova životní úspěch po přestupu do třídy 125 sport produktion vybojoval Jaroslav Červenka, když vystoupil na stříbrný stupeň vítězů, ani sobotní pád ho nijak nevyvedl z míry. Ve třídě 125 GP druhé místo obsadil Patrik Kolář z Třebihoště, který až v posledním kole přišel o vítězství.

Oldřich Podlipný vystoupil na třetí stupeň a odnesl si zelený věnec, čtvrté místo patří Janu Novotnému z Hořic. Lukáš Fikker  obsadil ve třídě 600 SSt 7. místo.

Již o tomto víkendu se veškerá pozornost fanoušků přesune do Brna, kde na Masarykově okruhu proběhne další závod ze seriálu Superbike World Championship. Budeme držet palce jičínskému týmu  SMS Racing, jehož  Hondu ve třídě supersport řídí Valentin Debis z Francie.   (rv)