Sestavu tvořili J. Krause, Šmidrkal, Dražný, Šec, Hynková a Buřičová. Hned první dva zápasy mužské dvouhry nabídly klíčové duely celého střetnutí. Jakub Krause otočil zápas proti Voborníkovi z nepříznivého stavu 1:6 a 2:5 a nakonec se ve vyhroceném duelu proti Voborníkovi radoval z výhry 1:6, 7:6 a 6:3.

Druhý zápas mužské dvouhry mezi Janem Šmidrkalem a Josefem Kozlem byl velikým dramatem, které se i díky dešťovým přeháňkám vyhouplo na pět hodin hry. Z vítězství se nakonec po několika otočených nepříznivých stavech radoval domácí Šmidrkal, jenž zvítězil 5:7, 7:6 a 7:6. Ženské dvouhry odstartovala Petra Hynková výhrou nad Novákovou 6:1 a 6:0.

Veronika Buřičová naopak podlehla dobře hrající Jánošíkové 2:6 a 1:6. Mužská trojka Richard Dražný dal pocítit svoji sílu dalšímu soupeři, když tentokrát nedal šanci Procházkovi (6:1 a 6:2). Nadějně rozehraný zápas pak nedotáhl do vítězného konce Štěpán Šec, jenž podlehl Langrovi 6:2, 5:7 a 2:6. Po dvouhrách bylo tedy skóre 4:2 pro domácí.

Čtyřhry odstartovala a kýžený pátý bod Novopackým přinesla výhra dua Hynková-Buřičová nad Novákovou s Jánošíkovou 6:4 a 6:4. Mužské debly se za rozhodnutého stavu nehrály, po dohodě si je obě družstva rozdělila spravedlivým dílem. Za domácí bodovali Dražný se Šmidrkalem, za hosty Mansfeld s Procházkou.
Tenis Nová Paka „A" – TC Chrudim „A" 6:3.    (jš)