Ondřej Moravec
BIATLON - štafeta 4x7,5 km: 11. místo
Názor Deníku: Finišmanovi českého kvarteta už scházela patřičná motivace. Jeho kolega  Krupčík mu štafetu předal až na dvanáctém místě. Medailový Ondra ji stihl posunout o jednu příčku výše, pak už neměl koho předjet. Další týmy byly daleko, daleko vpředu.

Jaroslav Soukup
BIATLON - štafeta 4x7,5 km: 11. místo
Názor Deníku: Odvedl na druhém úseku slušnou práci. Na trati mu to celkem jelo, přestože toho měl v nohách už hodně. Ač ve střelbě vleže i vestoje pokaždé minul poslední ránu a musel dobíjet, přijel na stadion se ztrátou dvaceti vteřin na druhé Německo.

Michal Krčmář
BIATLON - štafeta 4x7,5 km: 11. místo
Názor Deníku: Olympijský debutant se za svůj výkon rozhodně stydět nemusel. Štafetu rozjel solidně. Na střelnici pálil bezchybně a Soukupovi předával na desáté příčce se ztrátou necelých čtyřiatřiceti sekund na čelo. Je příslibem do budoucna.

Eva Vrabcová
BĚH 
NA LYŽÍCH - závod na 30 km: 5. místo
Názor Deníku: Společně s Ondřejem Bankem největší české překvapení na Hrách v Soči. Na „otevřeném mistrovství Norska" doběhla pátá, a to ještě na 10. kilometru měnila lyže. Super výsledek! Česko má od dob Kateřiny Neumannové zase elitní běžkyni.

Jiří Magál
BĚH 
NA LYŽÍCH - závod na 50 km: 52. místo
Názor Deníku: Nevyšlo mu to. V Soči se potýkal s formou. I proto ho trenér Petrásek nezařadil do štafety na 4x10 kilometrů. Včera zkušený olympionik vyhořel na padesátikilometrové trati. Jeho čas na vrcholných akcích se zřejmě naplnil.

Klára Moravcová
BĚH 
NA LYŽÍCH - závod na 30 km: 45. místo
Názor Deníku: Na olympiádu v Soči nebude vzpomínat v dobrém. Jediným závodem, který ji jakž takž vyšel, byla štafeta. Na třicítce, která pro ni měla být nejsilnější tratí, dojela na 45. místě devastována konkurencí. Odstup na vítězku? Skoro deset minut.