V bohatém odpoledním programu plném her a soutěží o sladkosti a drobné ceny byly k vidění ukázky činnosti a vybavení Policie ČR a HZS Jičín, zaujala Dynamická ukázka práce příslušníků Vězeňské služby ČR z Věznice Valdice, děti se mohly svézt na koních. Krátce před 17. hodinou mohli přítomní vidět seskok rekordního počtu 15 parašutistů.

Poté již přišel na řadu hlavní „tahák" odpoledního programu, kterým bylo vystoupení známé hudební skupiny Maxim Turbulenc. Již v jeho závěru se nad Jičínem postupně zatahovalo a bylo zřejmé, že počasí nedovolí uskutečnit všechna plánovaná vystoupení dětských tanečních skupin, ukázku miniházené a závěrečnou diskotéku.

Přestože plánovaný program tohoto tradičního odpoledne pro děti se nepodařilo zcela naplnit, můžeme říci, že se letošní ročník dětského dne s Continentalem opět vydařil. Na závěr se sluší poděkovat právě generálnímu partneru akce, společnosti Continental Automotive Czech Republic s.r.o., která se také mimo jiné stručně představila účastníkům prostřednictvím prezentace ve vlastním stánku.    (hbc)

Více snímků a videí ve fotogalerii najdete u článku ZDE: