Muži, 1. třída: Kopidlno A – Lázně Bělohrad B 12:6 (Hladík, Procházka 3,5 – Ordáň 3), Lány A – Libáň A 13:5 (D. Vokrouhlecký 3,5 – Vaníček, Mádlo 3), Valdice B – Nová Paka C 9:9 (Harcuba 4,5 – Grof, Růžek 3), Hořice B – Miletín A 12:6 (Polák 4,5 – Rychtera 3), Nemyčeves B – Lány B 16:2 (Pažout, Brett 4,5 – J. Vokrouhlecký 2), Lázně Bělohrad A – Stará Paka B 5:13 (Petřivý ml. 3 – Krutský st. 4,5).

1. Stará Paka B ⋌ 10 10 0 0 138: 42 30
2. Hořice B ⋌ 10 8 0 2 106: 74 26
3. L. Bělohrad A ⋌ 10 7 0 3 110: 70 24
4. Nemyčeves B ⋌ 10 6 2 2 106: 74 24
5. Valdice B⋌ 10 6 1 3 108: 72 23
6. Kopidlno A ⋌ 10 6 1 3 103: 76 23
7. Nová Paka C ⋌10 5 1 4 93: 87 21
8. Libáň A⋌ 10 4 1 5 83: 97 19
9. Lány A ⋌10 2 0 8 71:109 14
10. L. Bělohrad B ⋌10 1 1 8 59:111 13
11. Lány B ⋌10 1 1 8 43:137 13
12. Miletín A ⋌10 1 0 9 59:111 12

2. třída: Žlunice – Chomutice A 6:12 (Smutný, Haken, Němeček 2 – Kubík, Břeský 4,5), Butoves A – Jičín C 6:12 (Vích 3 – Doule 4,5), Železnice B – Rovensko p. Tr. A 10:8 (Breuer 3,5 – Vágenknecht 4), Nová Paka D – Železnice C 12:6 (Vavrinec, Štefan, Číla 2,5 – V. Zhouf 4), Radim A – Veliš A 14:4 (Gebauer, Myšík, Míka, Stříbrný 3,5 – J. Pažout st. a ml. 1,Veselý, Muller 1), Lázně Bělohrad C – Kopidlno B 15:3 (Fejfar ml., Rybalo 4,5 – Kohut 2).

1. Jičín C ⋌10 10 0 0 130: 50 30
2. Železnice B ⋌10 10 0 0 129: 51 30
3. Butoves A ⋌10 6 1 3 99: 81 23
4. Radim A ⋌10 5 2 3 101: 22 22
5. Chomutice A ⋌10 5 2 3 93: 87 22
6. Železnice C ⋌10 5 0 5 96: 84 20
7. Nová Paka D ⋌ 10 4 2 4 84: 86 20
8. Rovensko A ⋌10 3 2 5 88: 92 18
9. L. Bělohrad C ⋌10 3 1 6 84: 96 17
10. Kopidlno B ⋌10 2 2 6 75: 95 16
11. Žlunice ⋌10 0 1 9 54:126 11
12. Veliš A ⋌10 0 1 9 47:133 11

3. třída: Stará Paka C – Lázně Bělohrad D 11:7 (Pánek 4 – Fejfar ml. 3,5), Úbislavice B – Nemyčeves C 10:8 (Plecháčová 4 – Stránský 3,5), Železnice D – Rovensko p. Tr. B 11:7 (Jiřiště 4,5 – Horáček 3), Sobotka – Hořice C 11:7 (Ježek, Najman 3,5 – Kárník 3), Nová Paka E – Butoves B 9:9)Vavřinec, Štefan, Číla 2,5 – V. Zhouf 4), Popovice – Úbislavice A 6:12 (Tomi, Olejarčík 2,5 – J. Erlebach 4).

1. Úbislavice A ⋌10 9 1 0 121: 59 29
2. L. Bělohrad D ⋌ 10 8 0 2 107: 73 26
3. Úbislavice B ⋌10 5 2 3 98: 82 24
4. Butoves B ⋌10 5 2 3 96: 84 22
5. Železnice D ⋌ 10 5 0 5 91: 89 20
6. Sobotka ⋌10 5 1 5 90: 90 20-1
7. Stará Paka C ⋌10 4 2 4 84: 96 20
8. Hořice C ⋌10 4 1 5 88: 92 19
9. Nemyčeves C ⋌10 3 0 7 85: 95 16
10. Nová Paka E ⋌10 2 2 6 77:103 16
11. Popovice ⋌10 2 1 7 77:103 14
12. Rovensko B ⋌10 2 0 8 66:114 14

4. třída A: Roškopov – Lázně Bělohrad E 4:14 (P. Krejčí ml. 3 – F. Klejch 4,5), Chomutice B – Jičín E 12:6 (Vaníček 4,5 – Kulhánek 3), Úbislavice C – Miletín B 8:10 (J. Brendl 3,5 – Hladký 4,5), Butoves C – Nemyčeves E 14:4 (Rejman 4,5 – Macek, Homola 2), Valdice C – Radim C 5:13 (Hlava, Jirásek, Veselý, Mikule, Špína 1 – Šimánek, Šimek 4,5).

1. L. Bělohrad E ⋌9 9 0 0 121: 39 27
2. Radim C ⋌9 7 1 1 117: 45 24
3. Chomutice B⋌9 7 1 1 105: 57 24
4. Miletín B ⋌9 6 0 3 92: 70 21
5. Butoves C ⋌ 9 5 0 4 102: 84 19
6. Jičín E ⋌ 9 3 1 5 70: 92 16
7. Roškopov ⋌9 3 0 6 56:106 15
8. Valdice C ⋌9 2 0 7 60:102 13
9. Úbislavice C ⋌9 1 1 7 59:103 12
10. Nemyčeves E⋌ 9 0 0 9 40:118  9

4. třída B: Chomutice C – Slatiny 9:9 (Hofman 4,5 – Karlas 3,5), Nemyčeves D – Veliš B 13:5 (Bareš, Stránský 4,5 – Červenka 2), Jičín D – Kopidlno C 12:6 (Rejha, Junáček 3,5 – Pekárek 4,5) Rovensko p. Tr. C – Radim B dohrávka, Libáň B – Stará Paka D 11:7 (Mička, Jakoubek 3,5 – Havelka, Knap 2).

1. Jičín D ⋌ 9 9 0 0 134: 28 27
2. Kopidlno C ⋌9 7 0 2 107: 55 23
3. Nemyčeves D ⋌9 5 1 3 96: 66 20
4. Libáň B ⋌9 5 0 4 84: 88 19
5. Rovensko C ⋌ 8 5 0 3 77: 67 18
6. Radim B ⋌8 3 1 4 64: 80 15
7. Veliš B ⋌9 2 2 5 66: 96 15
8. Stará Paka B ⋌ 9 1 2 6 62:100 13
9. Chomutice C ⋌ 9 0 4 5 53:109 13
10. Slatiny ⋌9 1 2 6 49:113 13

Třetí kolo žákovských družstev stolních tenistů: Lány – Valdice 2:8 (Hanuš, Vokrouhlecký 1, Javůrek 0 – Jirásková, M. Jirásek 3,5, T. Ji-rásek 1), Valdice – Hořice 7:3 (M. Jirásek, Jirásková 3,5, T. Jirásek 0 – Táborský, Šlechta, Holubička 1), Lány – Hořice 0:10 (Vokrouhlecký, Hanuš, Javůrek 0 – Táborský, Šlechta 3,5, Holubička 3), Libáň – L. Bělohrad 4:6 (Srb, Skořepa 2 – Míl 3,5, Klejch 1,5, Jirásko 1), L. Bělohrad – Železnice 10:0 (Klejch, Míl 3,5, Jirásko 3 – Saal, Hynek, Daniš 0), Libáň – Železnice 10:0 (Skořepa, Srb 3,5, Sekyra 3 – Hynek, Saal, Daniš 0), Stará Paka – Popovice 5:5 (Handschug, Doubek 2, Hand-lovič 1 – Tichý 3,5, Jarošová 1, Valeš 0,5, Nauš, Suchochleb 0), Nemyčeves – Miletín B 10:0 (Stejskal, Trč 3,5, Szkibik 3 – Břízková, J. a F. Kozákovi 0), Stará Paka – Nemyčeves 9:1 (Handschug, Doubek 3,5, Handlovič 2 – Stejskal 1, Szkibik, Trč 0), Popovice – Miletín B 10:0 (Nauš, Šamko 3,5, Suchochleb 3 – Břízková, J. a F. Kozákovi 0), Stará Paka – Miletín B 10:0 (Handschug, Doubek 3,5, Handlovič 3 – J. a F. Kozákovi 0), Jičín – Radim 6:4 (Purkrabek 3,5, Forgáč 2,5, Václavů 0 – Míka 2,Jína,Odvárko 1), Chomutice – Miletín A 3:7 (Tázler 3, Stejskal, Vaníček 0 – T. a D. Kozákovi 2,5, Petrová 2), Jičín – Chomutice 7:3 (Purkrabek, Forgáč 3,Václavů 1 – Tázler 1,5,Gabriel 1,Vaníček 0,5), Radim – Miletín A 9:1 (Míka, Jína 3,5, Odvárko 2 – D. Kozák 1, Petrová, T. Kozák 0), Jičín – Miletín A 7:3 (Purkrabek, Forgáč 3,5, Václavů 0 – Petrová, T. a D. Kozákovi 1), Chomutice – Radim 1:9 (Tázler 1, Stejskal,Vaníček 0 – Míka, Jína 3,5, Odvárko 2).   Václav Nidrle

1. Valdice ⋌8 8 0 0 57:23 24
2. Radim ⋌8 6 1 1 62:18 21
3. Lázně Bělohrad ⋌8 6 0 2 58:22 20
4. Libáň ⋌7 5 1 1 59:11 18
5. Miletín A⋌ 7 5 0 2 48:22 17
6. Hořice ⋌7 5 0 2 43:27 17
7. Jičín⋌ 8 4 1 3 42:38 17
8. Stará Paka⋌ 8 3 2 3 44:36 16
9. Železnice⋌ 8 4 0 4 41:39 16
10. Chomutice ⋌9 2 0 7 31:59 13
11. Popovice ⋌8 2 1 5 27:53 13
12. Nemyčeves ⋌9 2 0 7 27:63 13
13. Miletín B ⋌7 0 0 7  9:61  7
14. Lány ⋌8 0 0 8  2:78  5