Eva Samková
SNOWBOARDCROSS - 1. místo
Názor Deníku: Soči zatím nepoznalo dominantnější olympijskou vítězku. Rodačka z Vrchlabí byla suverénní, zlato jí mohl sebrat snad jen pád. Kvalifikaci vyhrála rozdílem téměř dvou vteřin, ve vyřazovacích bojích se pokaždé rychle dostala na špici a všem ujela. Geniální!

Eva Vrabcová-Nývltová
BĚH 
NA LYŽÍCH - štafeta 4x5 km: 10. místo
Názor Deníku: Byla fantastická! Českou štafetu rozjela famózně a ukázala, že patří mezi širší světovou špičku. Trutnovská rodačka na prvním úseku letěla jako vítr, soupeřky nestíhaly. Na první předávku přijela druhá (!) v těsném závěsu za Ruskou  Ivanovovou.

Karolína Grohová
BĚH 
NA LYŽÍCH - štafeta 4x5 km: 10. místo
Názor Deníku: Snahu jí upřít nelze, jela nadoraz, dřela, ale výkonnostně nestačila. Ve svých 23 letech se má ještě hodně co učit. Pomyslný štafetový kolík přebírala na druhém místě od Vrabcové, ale na druhém úseku se propadla. Dojela desátá s více než minutovou ztrátou.

Klára Moravcová
BĚH 
NA LYŽÍCH - štafeta 4x5 km: 10. místo
Názor Deníku: Na závěrečném čtvrtém úseku po předávce od Petry Novákové už neměla moc šancí posunout českou štafetu výrazně dopředu, ale svůj hlavní úkol – udržet desáté místo – splnila. Běžela solidně a dokázala odrazit útok Slovinky Fabjanové.

Karolína Erbanová
RYCHLOBRUSLENÍ - závod 
na 1500 metrů: 13. místo
Názor Deníku: Své účinkování na olympijském jevišti zakončila výsledkově nejhorším  závodem. Třinácté místo ale zhruba odpovídá jejím možnostem na této trati. Teď už může s čistou hlavou držet palce Martině Sablíkové na pětce.

Aleš Hemský
HOKEJ - zápas se
Švýcarskem: 0:1
Názor Deníku: Nejde mu to v Edmontonu, nedaří se mu ani na olympijských hrách. Schválně: Vydechli jste už nadšením z jeho tradičních kouzel a nečekaných řešení situací? Že ne? Tak si z toho nic nedělejte, to zatím ještě nikdo. Snad to přijde v play off.