Jako první nastoupil do ringu jedenáctiletý Antonín Bradáč proti Bretšnajdrovi z SŠB Zavidov (váha do 30 kg). V utkání bez chutě a touhy po vítězství, především ze strany jičínského borce, vzešla zasloužená remíza. V dalším zápase se v ringu představila při svém druhém vystoupení Dominika Kovaříková (17 let, 58 kg). Po předchozí porážce z Brandýsa nad Labem toužila na rozdíl od Tondy po vítězství a svoji soupeřku Širerovou z Králova Dvora, celkem s přehledem porazila na body. Po celé utkání byla Domča mohutně povzbuzována početnou skupinou příznivců, kteří ji přijeli podpořit a konečný verdikt rozhodčích se neobešel bez velikého a zaslouženého aplausu.

Jako poslední nastoupil ke své premiéře v ringu sedmnáctiletý Martin Smutný. Ve váze do 91 kg, mu byl vynikajícím soupeřem Vahamber (BC Mladá Boleslav). Zápas to byl velmi tvrdý a od první minuty velice bojovný. V utkání nakonec zvítězil 14:8 na body náš Martin. Bodové skóre neodpovídá příliš realitě, ale minimálně těsné vítězství našemu borci určitě patří. I v tomto utkání měl náš svěřenec početný tábor příznivců, především z rodiny a vytvořili mu báječnou kulisu. Martin a Dominika mají talent a když přidají na kondici tak budou jistě pro jičínský oddíl boxu příslibem do budoucnosti!

Příznivci boxu mají možnost již v pátek 1. února od 19 hodin v Masarykově divadle v Jičíně, vidět velmi kvalitní box v podání nejlepších borců z České republiky! Galavečer boxu pořádají Warrior Gym Bradáč a Box Club Jičín. Z domácích borců se představí Jakub Chval, Martin Křelina, Jan Meiszár, Martin Stehlík, Josef Pavliš a František Bradáč. Soupeřem jim budou medailisté a mistři České republiky v různých hmotnostních kategoriích!

Ceny a poháry budou předávat jičínský starosta Jiří Liška, Rudolf Kraj, František Živný a další… Přijďte povzbudit jičínské a další boxery v těžkých a tvrdých duelech! ⋌Doležal Bedřich ml.