Tento večer si přijdou všichni skutečně na své! V deseti boxerských zápasech se představí celkem šest domácích boxerů a vrcholem večera bude souboj super těžké váhy. V barvách Jičína to budou bratři Bradáčovi František a Antonín, oba čerství mistři České republiky. Dále se zúčastní několikanásobný medailista z mistrovství České republiky a pátý z mistrovství světa juniorů Jakub Chval nebo stříbrný z mistrovství ČR v Jičíně Josef Pavliš.

A v neposlední řadě budou připraveni dvě jičínské těžké váhy Martin Smutný a Lukáš Styblík. Soubojem večera bude zápas dvou super těžkých vah o post boxerské jedničky v české reprezentaci. Bude to i trochu souboj generací. Tento duel obstarají Pavel Šour z Plzně a mladší z dvojice Daniel Táborský z Prahy. O tento zápas projevila veliký zájem i Česka boxerská asociace. Vítěz souboje bude následující rok objíždět nejdůležitější mezinárodní turnaje a snažit se v nich kvalifikovat na olympiádu do Brazílie v roce 2016. Jde tedy skutečně o hodně!

Všechny fanoušky kožených ran proto zveme na nezapomenutelný večer plný napětí, vzrušení a především kvalitního boxu.   Bedřich Doležal