V uvedených třech závodech Běhů do vrchu se nejvíce dařilo Janě Mikešové ze Sokola Nová Paka, která stála dvakrát na nejvyšším stupni a jednou byla stříbrná. Jednou vyhráli František Vagenknecht, František Buřil a hořický Bořek Jančík.

Mimo Jany Mikešové se v běhu na Žalý umístili v popředí i další dva vytrvalci z Novopacka. V běhu na Žalý byla tentokrát nejlepší Jana Mikešová, která k vyběhnutí a vrchol nepotřebovala ani hodinu a v čase 56:32 min. nechala za sebou druhou v cíli Annu Čechovou z ČKS Ski Jilemnice o dvě minuty. Třetí doběla Kristýna Kožnarová ze stejného jilemnického oddílu v čase 1:01:17 hod.

V kategorii mužů 50 – 59 let zvítězil Bořek Jančík ze Svartes Hořice v čase 46:35, vidochovský František Buřil v kategorii mužů 50 – 59 let let v čase 50:49 min. skončil na třetím místě, druhý byl Vladimír Vacardou (AC Slovan Liberec), kterému naměřili čas 50:24 min. Pačák František Vagenknecht v kategorii 20 – 39 let závodící za Aster Team Jičín se musel tentokrát spokojit až se sedmým místem, když k výběhu na známý kopec potřeboval 44:31 min. Závod vyhrál Vladimír Berka z Kozákova v čase 43:00 min. před svým bratrem bratrem Martinem z téhož odílu (43:11).

V závodě pořádaném v naší oblasti 2 hrady z Bradlecké Lhoty přes Bradlec, Klepandu a Syřenov na Kumburk zvítězil v hlavní kategorii i mužů 20 – 39 let Ondřej Fejfar z Kroměříže v čase 28:08 před Robertem Krupičkou (Salomon) se stejným časem. Třetí skončil Martin Berka z Kozákova (28:23).

Další vytrvalci z oblasti: 4. Petr Soukup (Běžecký kemp Kuprovka) 29:03,… 7. František Vagenknecht (Aster Jičín) 30:25,… 9. Vojtěch Záveský (Lázně Bělohrad) 32:23,… 10. Martin Ježek (Stará Paka) 33:45. Výsledky muži 50 a více let: 1. Frantšek Buřil (Vidochov) 33:34, 2. Vladimír Vacarda ( ELEVAN RUN TEAM) 35:51, 3. Petr Soukup (Kovohutě Příbram) 36:39.

Ženy: 1. Jana Lenčová ( AC Jičín) 37:36, 2. Jana Mikešová (Sokol Nová Paka) 37:54, 3. Zuzana Hofová (Laky team) 40:34. Běh na Hejšovnu: Muži 20 -39 let: 1. František Vagenknecht (Aster Jičín) 33:30, 2. Jan Hruška (Kasper Svix – team Trutnov ) 34:29, 3. Jan Beran (Spartak Police nad Metují), ženy: 1. Jana Mikešová (Sokol Nová Paka) 43:38, 2. Jana Jirásková (Náchod) 51:23. Pořadí v Českém poháru běhů do vrchu: Muži 20 – 39 let: 1. František Vagenknecht Aster Jičín) 732 bodů, muži 50 – 59 let: 1. Bořek Jančík (Svartes Hořice) 749 bodů,… 3. Františerk Buřil (Vidochov) 659 bodů, ženy 20 – 34 let: 1, Jana Mikešová (So. Nová Paka) 695 bodů.   Míla Pour