Bohužel v prvé části této soutěže jim 1. a 2. postupové místo do žákovské ligy těsně uniklo a ve finále divize neměli vážnějšího soupeře. Ve středečním utkání postrádal trenér Jirka Nádvorník pivota Vojtu Poura a křídlo Vojtu Skalického.

Sokol Nová Paka – Basket Poděbrady 74:65 (19:19, 37:43, 53:50). I když byli domácí basketbalisté favority, tak se v prvém poločase utkání nevyvíjelo podle předpokladu. Hostující basketbalisté zaskočili novopacké sokoly rychlostí a výbornou střelbou a až ve třetí čtvrtině domácí nejen srovnali skóre, ale i získali minimální vedení. Závěrečnou desetiminutovku již měli plně pod kontrolou a utkání bez problému dovedli do vítězného konce. I v tomto střetnutí se ukázala malá vyrovnanost packého týmu. Body prakticky zajišťovali Nádvorník, Tegel a Šnajdr. Zvláště příjemně překvapil Michal Šnajdr, který se dokázal prosadit svými donáškami a střelbou.

Nádvorník 26, 6/4, 3, Šnajdr 20, 16/6, 4, Tegel 18, 4/2, 4, Halmo 4, 6/4, 1, Klemš 2, 0/0, 0, Kňourek 2, 0/0, 3, Plecháč 2, 0/0, 0, Švehla 0, 0/0, 3, Jiránek 0, 0/0, 0. Trestné hody: 32/16 (50%). Fauly: 18.