Na vrcholný mítink této halové sezony, který byl přezdívaný Gigant, zavítalo několik závodníků z Královéhradeckého kraje a třem z nich se podařilo vybojovat medaili. Ve všech třech případech se jednalo cenné kovy mezi juniory.

Ve skoku vysokém se podle očekávání radoval z titulu největší favorit Jakub Bělík. Osmnáctiletý závodník TJ Sokol Hradec Králové neměl ve startovním poli konkurenci a zvítězil velmi dobrým výkonem 210 centimetrů. O suverénním prvenství hovoří fakt, že jeho nejbližší konkurent zaostal na druhém místě o sedmnáct centimetrů.

Další dvě „placky“ získaly dívky. V dálkařském sektoru si Daniela Volná (AC TJ Jičín) dolétla pro bronz za výkon 552 centimetrů. Na druhou Patalovou z Přerova jí chybělo šest centimetrů a na zlatou Sklenářovou z Vítkovic dvanáct centimetrů.

Třetí úspěšnou je koulařka Johana Coufalová z TJ Sokol Hradec Králové. Ta dokázala své náčiní vážící čtyři kilogramy vrhnout do vzdálenosti 11,98 metrů, díky čemuž brala bronzovou medaili. Vítězná Brzyszkowská (Vítkovice) se mohla pochlubit pokusem dlouhým 14,35 metrů, stříbro připadlo Holcové (Stará Boleslav) za výkon 12.48 metrů.