V jednom kole. V Na kontě má mnohé muzikálové role, je dvojnásobným držitelem Ceny Thálie za ztvárnění Dannyho v Pomádě a staršího Michala v muzikálu Děti ráje. Divadelní herec, zpěvák, režisér a scénograf Jan Kříž navíc poslední dobou brázdí pódia i s vokálním uskupením 4 Tenoři, jehož je členem. Jako herec a hudební režisér působí v dabingu. „Barevnost mé práce mě moc baví, i když to někdy obnáší hodně běhání,“ prozrazuje Jan Kříž v rozhovoru týdne magazínu Víkend.

Sobotní vydání magazínu Víkend.Zdroj: DeníkBabí léto je tu. Pro mnohé je to nejkrásnější část roku. Připravili jsme proto pro vás několik tipů na výlet po střední Moravě na dny, kterým se běžně říká babí léto.

Investiční abeceda. V poslední době roste zájem mezi laickou veřejností o investice. Není se čemu divit, když vysoká inflace užírá ze jmění každého z nás poměrně razantní díl každý měsíc. Základem investic je však informovanost a porozumění. I proto jsme se rozhodli vám v aktuálním vydání magazínu Víkend připravit stručnou a srozumitelnou abecedu těch nejdůležitějších pojmů, abyste se ve světě investic neztratili, nenaletěli nějakému vykukovi a nepřišli o všechno.

Fenomén Jiří Procházka. Patří k nejvýraznějším českým sportovcům současnosti. Že jste jméno Jiří Procházka ještě neslyšeli? Tak se patrně nezajímáte o fenomén MMA, tedy mixed martial arts, v nichž se proti sobě postaví zástupci různých bojových stylů. Možná je načase to změnit.