Ta byla ošetřena zdravotnickou záchrannou službou a následně odvezena do nemocnice. Jednotka zajistila místo události a řídila v místě nehody dopravu. Hasiči pomohli s naložením vozidel na odtah a poté uklidili komunikaci.

Profesionální hasiči z Jičína a dobrovolní hasiči ze Sobotky byli v pátek v 11:11 přivoláni na žádost zdravotnické záchranné služby k otevření domu do Dobšic. Hasiči museli vylomit dva zámky, aby se dostali dovnitř. Uvnitř se nacházel diabetik, který se dostal do hypoglykemického šoku. Hasiči pomohli s jeho transportem do sanitního vozu a poté byl převezen do nemocnice.

Dobrovolní hasiči z Pecky proplachovali v pátek během dne (ohlášeno 11:50) kanalizace v obci Pecka.

Profesionální hasiči z Jičína vyjížděli v sobotu ve 2:44 na žádost zdravotnické záchranné služby se snesením pacienta z bytu v ulici Zahradní ve Valdicích do sanitky.

Hořičtí profesionální hasiči byli v sobotu ve 20:38 přivoláni k požáru několika kupek suché trávy v příkopu podél silnice před Hořicemi. Hasiči požár brzy uhasili. Požár se obešel beze škod.

Profesionální hasiči z Jičína vyjížděli v neděli v 11:33 k otevření bytu na Valdštejnovo náměstí v Jičíně. Dveře byly osazeny bezpečnostním zámkem. Jednotka proto ustavila automobilový žebřík a dostala se dovnitř oknem.

Dobrovolní hasiči z Kopidlna byli v neděli ve 14:40 přivoláni k odstranění vosí báně, která se nacházela na okně kostela ve Vršci.

Dobrovolní hasiči ze Staré Paky čerpali během nedělního odpoledne na žádost starosty obce vodu v ulici Zápřičnice ve Staré Pace.

Profesionální hasiči z Nové Paky vyjížděli v neděli v 17:12 k nouzovému otevření zabouchnutého nastartovaného osobního automobilu do ulice Za Drahou ve Staré Pace.