Na křižovatce odbočoval vpravo a přitom zřejmě přehlédl vozidlo BMW, které jelo po hlavní silnici od Jičína na Mladou Boleslav a střetl se s ním. Při nehodě byl lehce zraněn řidič fiesty. Alkohol u řidičů byl vyloučen dechovou zkouškou, celková škoda byla vyčíslena na 115 tisíc korun.

Vloupání do domu
V přesně nezjištěné době od čtvrtka 5. listopadu do neděle 8. listopadu vnikl neznámý pachatel v Hořicích na soukromý pozemek, kde se vloupal do rodinného domu. Uvnitř vše prohledal, věci ze skříní vyházel na zem, ale nic neodcizil. I tak svým jednáním způsobil škodu ve výši 200 korun. Případ šetří hořičtí policisté jako přečin pokusu krádeže, za což pachateli hrozí až dva roky vězení.

Poškození vozidla
V noci na pátek 6. listopadu poškodil neznámý pachatel v Jičíně osobní vozidlo Volkswagen Golf Variant, které bylo zaparkované před jedním z domů v ulici Kosmonautů. Vandal poleptal lak na přední kapotě, masce a předním nárazníku neznámou bílou tekutinou. Majitel vyčíslil škodu na 9 tisíc korun. Po pachateli, kterému za přečin poškození cizí věci hrozí až rok vězení, pátrají jičínští policisté.

por. Hana Klečalová