V té době ve směru od Bohdašína přijíždělo vysokou rychlostí vozidlo a mladého muže srazilo ze skupinky. Řidič nejenže neposkytl zraněnému pomoc, ale z místa nehody ujel, a to směrem na Broumov. "Mladík byl v kritickém stavu převážen rychlou lékařskou posádkou do blízké nemocnice, na následky zranění však během transportu i přes lékařskou pomoc zemřel," informovala krajská policejní mluvčí Lenka Burýšková.

Podle svědků, kteří incident viděli, se jednalo o osobní vozidlo zn. Audi A4 Avant Combi, stříbrné nebo šedé metalízy, pravděpodobně s hradeckou registrační značkou. Policisté celou noc po vozidle i řidiči pátrali, avšak bezvýsledně. "V současné době probíhá vyhodnocování kamerových záznamů z místa činu a intenzivní šetření. Vozidlo je s největší pravděpodobností poškozeno ve své přední části a patrně i na levém boku. Při nehodě bylo na vozidle odlomeno levé zpětné zrcátko," popsala Lenka Burýšková.

Policisté proto uvítají jakoukoliv informaci, která by mohla pomoci při vyšetřování. Informace volejte na bezplatnou linku 158.