Krátce po desáté hodině dopoledne spěchali záchranáři na pomoc teprve devatenáctiletému řidiči. Mladík na rovném přehledném úseku komunikace v obci Černilov z dosud nezjištěných příčin vyjel vlevo mimo silnici do příkopu a s autem narazil do mostku. Bohužel, řidiči v zaklíněném osobním autě Škoda Fabia, již nebylo pomoci.

Tragické následky měla také odpolední srážka dvou osobních vozidel ve Lhotě pod Libčany. I tady zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému. Jeden z řidičů následkům zranění podlehl, druhý skončil v péči lékařů.

„Veškeré okolnosti obou tragických nehod jsou předmětem dalšího šetření královéhradeckých kriminalistů," potvrdila mluvčí policie Alena Kacálková.

Nehoda zkomplikovala výjezd z Hradce Králové na Býšť.
Nehoda komplikovala výjezd z Hradce na Býšť

Další tragická nehoda se stala v noci z pátku na sobotu na Trutnovsku. „Hodinu po půlnoci přijal operační důstojník hlášení o havárii s tragickými následky mezi Slemenským kopcem a Horní Olešnicí," uvedla policejní mluvčí Alena Kacálková. Dvaadvacetiletý řidič Škody Felicie zřejmě dostal při jízdě smyk. S autem se několikrát převrátil na bok a vůz následně zůstal na střeše. Ani v tomto případě už mladíkovi záchranáři nedokázali pomoci.