V levotočivé zatáčce se zřejmě plně nevěnoval řízení, vyjel vpravo mimo komunikaci, kde porazil směrový sloupek, narazil do dopravní značky a poté z místa ujel. Za Kbelnicí ho zastavil policista, který ve svém volnu projížděl kolem. Řidič se následně podrobil dechové zkoušce, která u něj prokázala 2,07 promile alkoholu. Celková škoda byla vyčíslena na 26 tisíc korun. Za jízdu v opilosti hrozí řidič až tři roky vězení.

Vloupání do kolárny
V noci na čtvrtek 10. září vnikl neznámý pachatel do jednoho z bytových domů v Jičíně v Butovské ulici, kde se v suterénu vloupal do kolárny. Uvnitř odcizil pánské kolo Merida bíločerné barvy, dámské horské kolo Superior hnědošedé barvy a cyklistické kalhoty s bundou. Majitel vyčíslil celkovou škodu na téměř 48 tisíc korun. Případ šetří jičínští policisté jako přečin krádeže, za což pachateli hrozí až dva roky vězení.

Krádež notebooku
Ve čtvrtek 10.září odpoledne vnikl neznámý pachatel do jedné z firem v Horních Rokytňanech, kde v nestřeženém okamžiku odcizil z neuzamčené kancelář notebook Acer Aspire v hodnotě 4.800 korun. Případ šetří kopidlenští policisté jako přestupek proti majetku.   PČR