Na křižovatce „Na Špici" odbočil vlevo a přitom se střetl s vozidlem Hyundai, které jelo po hlavní silnici ve směru od Jičína. Po nárazu přejelo vozidlo Hyundai do protisměru, kde narazilo do břehu silničního příkopu. Při nehodě utrpěly tři osoby lehká zranění. Alkohol u řidičů byl vyloučen dechovou zkouškou, celková škoda byla vyčíslena na 240 tisíc korun.

Krádež mobilních telefonů
V noci na čtvrtek 14. července vnikl neznámý pachatel do kempu v Kněžnicích, kde u jednoho ze stanů rozepnul zip a z předsíňky pak odcizil čtyři mobilní telefony Samsung Galaxy J5, Apple Iphone 4 a dva telefony značky Wolfgang. Celková škoda byla vyčíslena na téměř 11 tisíc korun. Případ šetří jičínští policisté jako přečin krádeže, za což pachateli hrozí až dva roky vězení.

Vloupání do domu
Hořičtí policisté pátrají po neznámém pachateli, který ve čtvrtek 14. července odpoledne vnikl v Jiráskově ulici na soukromý pozemek, kde se vloupal do rodinného domu. Uvnitř vše prohledal a poté v ložnici odcizil prstýnek z bílého kovu a hotovost v cizí měně. V domě navíc poškodil okenní žaluzii. Majitel vyčíslil škodu na téměř dva tisíce korun. Pachateli za přečiny krádeže a porušování domovní svobody hrozí až dva roky vězení.

Krádež motocyklu
V noci na čtvrtek 14. července úřadoval v Miletíně neznámý zloděj, který v Komenského ulici vnikl na soukromý pozemek, kde odcizil neuzamčený motocykl Jawa v hodnotě 20 tisíc korun. Případ šetří hořičtí policisté jako přečin krádeže, za což pachateli hrozí až dva roky vězení.

por. Hana Klečalová