Profesionální hasiči z Jičína byli v pátek v 10:25 přivoláni do ulice Riegrova v Jičíně k úniku oleje z osobního vozidla, k čemuž došlo vlivem technické závady. Hasiči vozidlo odtáhli mimo komunikaci a vozovku uklidili.

Profesionální hasiči z Hořic vyjížděli v pátek v 11:26 k dopravní nehodě dvou osobních vozidel do ulice T. G. Masaryka v Ostroměři. Došlo ke zranění jedné osoby. Hasiči jí poskytli předlékařskou péči. Poté byla ošetřena zdravotnickou záchrannou službou a odvezena do nemocnice. Jednotka zajistila vozidla a odstavila je mimo vozovku.

V pátek v 15:30 byl povolán letecký záchranář z centrální stanice v Hradci Králové do podvěsu vrtulníku zdravotnické záchranné služby k záchraně muže, který spadl ze skály v Prachovských skalách v Horním Lochově.

Hořičtí profesionální hasiči zasahovali v pátek po 17. h (ohlášeno 17:06) při dopravní nehodě dvou osobních automobilů, která se stala ve Vojicích. Jednotka provedla na vozidlech protipožární opatření. Zdravotnické záchranné službě asistovala při ošetření jedné zraněné osoby. Ta byla následně odvezena do nemocnice. Vozy byly odstaveny mimo komunikaci.

Profesionální hasiči z Jičína vyjížděli v sobotu v 10:25 k úklidu oleje z vozovky ve Starém Místě. Skvrna o délce přibližně 50 m byla odstraněna ve spolupráci se Správou a údržbou silnic.

Profesionální hasiči z Nové Paky a dobrovolní hasiči z Pecky byli v sobotu v 15:55 přivoláni k požáru klestí do Arnoštova. Jednotky požár na ploše přibližně 10 x 7 m uhasily dvěma proudy C. Ke škodám na majetku nedošlo. Jednalo se o neohlášené pálení, které bylo velitelem zásahu řešeno domluvou.

Profesionální hasiči z Jičína otevírali v sobotu po 17. h (ohlášeno 17:25) byt v ulici Na Hrádku v Jičíně.

Profesionální hasiči z Hořic zasahovali v neděli ve večerních hodinách (ohlášeno 20:25) při dopravní nehodě osobního vozidla, ke které došlo na silnici vedoucí z Lukavce přes Černín do Lázní Bělohrad poblíž odbočky na Šárovcovu Lhotu. Ve voze cestovaly dvě osoby, z nichž jedna utrpěla zranění. Hasiči ji předali do péče zdravotnické záchranné služby, která ji odvezla do nemocnice. Jednotka pomohla s naložením vozidla na odtah a uklidila komunikaci.   HZS