Jiří Nový, 36 let,
lékař, Nový Bydžov
Celý rok byl dobrý, pozitivní, v pohodě, na nějakou výjimečnou věc si nyní nevzpomenu. Úspěchem byla i naše výhra v soutěži záchranářů v polském Krakově, které si vážím. Když to bude v příštím roce jako letos, tak to bude určitě fajn. Nemám velká očekávání.

Helena Červová, 44 let,
starostka, Libuň – Jivany
Helena Červová.

Musím rozlišit pracovní a soukromý život. V soukromém je to zachránění života mého manžela, v pracovním, že se nám dařilo splnit alespoň část toho, co jsme chtěli.V roce 2014 se těším na velkou akci v Libuni – 200 let školy a 130. výročí založení SDH.

Jana Hrůšová, 25 let,
kadeřnice, Hradec Králové
Splnil se mi můj sen a tím bylo otevření vlastního kadeřnického salonu. V letošním roce bych si chtěla pořídit nového pejska. Konkrétně fenečku rotvajlera. Uvidíme, jestli to klapne. Přítel nápadu není úplně nakloněn, ale mám rok na to, abych ho přesvědčila.

Jan Šimek, 27 let,
student, Hradec Králové
V loňském roce mi udělalo největší radost to, že se mi splnilo alespoň dvacet deka mých snů a doufám, že příští rok bude ke mně alespoň dvakrát tolik štědrý. Ale na novoroční přání nevěřím, mívá to totiž u mě vždy bohužel opačný efekt.

Petr Filip, 26 let,
obchodní zástupce, Stěžery
Letos mě potěšilo příznivé počasí. Konečně mi na Vánoce nebyla zima. Pod stromečkem jsem našel tolik potřebné ponožky, co jsem někde za ten rok poztrácel. Momentálně jsem po operaci kolena, tak se nejvíc těším na to, až budu moci zase sportovat.

Leoš Nespěšný, 43 let,
prodejce, Hradec Králové
Těch radostných událostí jsem moc v tomto roce neměl. Na žádné si teď konkrétně nevzpomínám. Do nového roku si přeji, aby jsme byli všichni zdraví a spokojení. Také se těším, až budu mít vyřešenou finanční situaci. Hlavně se těším až budu mít opět řidičák.

Luboš Prokopec, 31 let,
trenér fotbalistů, Hradec Králové
Největší radost mám z toho, že se nám podařilo vyhrát podzimní část Fotbalové národní ligy. A hned budu na stejné téma pokračovat: V roce 2014 se nejvíce těším na to, že se nám podaří vyhrát i jarní část a budeme moci slavit postup do nejvyšší soutěže.

Sanny Muharem, 19 let,
PR manažer, Hradec Králové
Potěšil mě příchod extraligy do Hradce Králové. Fanoušci tady na ni čekali dvacet let, jsem rád, že se to podařilo dotáhnout do konce a já mohl být u toho. Těším se na dokončení oprav Bílé věže, myslím, že centrum opět prokoukne a dominanta bude naší chloubou.

Dana Capoušková, 64 let,
důchodkyně, Hradec Králové
Radost mi udělalo narození čtvrtého vnoučka a to, že dcera dokončila vysokou školu v Londýně. Samozřejmě mě těší dokončení Šimkových sadů a úpravy ve středu města. Pro rok 2014 doufám, že naši politici nebudou jen slibovat a konečně své sliby plnit.