Lenka Pešková,
Náchod

Knížky patří k mému životu, bez nich si to nedokážu představit. Proto jsem se také stala knihovnicí. Právě jsem dočetla úžasný román „Láska a léto” od irského autora Williama Trevora.

Michal Riedl,
Náchod

Čtu hodně, asi tak čtyři knihy měsíčně. Nejraději mám sci-fi a fantasy žánr. Momentálně jsem si v knihovně půjčil další tituly od Terryho Pratcheta, jehož patnáct knížek jsem už přečetl.

Mikuláš Martinec,
Náchod

Dříve jsem do knihovny chodil pravidelně, teď moc nečtu, už mě to tolik nebaví. Mamka mi vybrala od Karla Čapka „Devatero pohádek”, ale ještě jsem ani nezačal. Mám radši encyklopedie.

Lenka Martincová,
Nachod

Přestože mám malého syna, na knížku si vždycky najdu čas. Přečetla jsem všechny detektivky od Agathy Christie a momentálně malému předčítám pohádky o Mašince Tomáškovi.

Marek Dvorský,
Náchod

Knihy mám rád, proto jsem si vybral povolání knihovníka. Dříve jsem dával přednost literatuře faktu, teď čtu oddechové tituly. Třeba „Kalendameron” od Ivana Mládka mě moc pobavil.

Marek Oleják,
Horní Rybníky

Komiksy a sci-fi - to jsou moje nejvyhledávanější knížky. Všem, kteří mají v oblibě draky a středověk bych doporučil Eragon, Eldest a Brisingr od Christophera Paoliniho. To mě moc bavilo.