V trutnovské porodnici si výjimečnost narodit se v takový den vybralo jedno miminko, kterým se stal chlapeček Zdeněk. Z matčina bříška se prodral krátce po šestnácté hodině.

Početně lepšími výsledky narozených miminek se mohla v pondělí pochlubit porodnice v Rychnově nad Kněžnou. Jako první se tu 29. února už půl hodiny po šesté dral na svět kluk Tomášek. Neuplynula ani půlhodina a už kráčela v jeho šlépějích i holčička, která dostala jméno Samanta. Ovšem ani ona nebyla poslední, kdo tu svým křikem ohlásil v ten den svůj příchod. Osm minut před desátou dopolední tak učinilo další děvčátko, kterou rodiče pojmenovali Dominika. A k dovršení všeho tu porodníky ještě po patnácté hodině zaměstnal i klučík Péťa.

Také v jičínské porodnici bylo rušno, a to hned nad ránem. Už šest minut před čtvrtou hodinou se tady mamince z Jičína narodil skoro čtyřkilový Adámek. Ze stejného města sem rodit přišla i druhá maminka, která padesát pět minut po poledni povila holčičku Matildu. Dvě minutky před půl druhou odpoledne pak na zdejším porodním sále začala hodně zvesela natahovat moldánky ještě i holčička Lucinka. Tu si její rodiče za nějaký čas odvezou domů do Hořic. Obě tato děvčátka vážila přes tři kila.

To v Náchodě zase v ten nevšední den nepřišel na svět ani jeden človíček.