VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: LÁZNĚ BĚLOHRAD

Znatelné oslabení. Lázně Bělohrad opustil gólový stoper Šoufek

Lázně Bělohrad – Krajský přebor si nezahraje. Zkušený stoper Jakub Šoufek, jenž s Lázněmi Bělohrad vybojoval vítězství v 1. A třídě a zasloužený postup do nejvyšší krajské soutěže, po úspěšné sezoně, v níž týmu výrazně pomohl i střelecky, zamířil do Kobylic, které hrají 1. B třídu.

Lázeňský pohár v Železnici ovládl Bělohrad

Lázně Bělohrad – Stejně jako v loňském roce, i tentokrát byl na již tradičním Lázeňském poháru nejúspěšnější celek Lázní Bělohradu, jenž si ve finále poradil s Luhačovicemi poměrem 3:1.

Vzali textil z kontejneru, zřejmě netušili, že se dopouštějí krádeže

Lázně Bělohrad - Kontejner na textil přilákal v pátek 22. července večer v Lázních Bělohradě posádku vozidla Škoda Octavia, která z něj odcizila čtyři igelitové pytle s textilem.

Dopravní uzavírka řidiče potrápí

Dolní Nová Ves - Komplikace od včerejška čekají na řidiče na silnici druhé třídy z Hamerského Mlýna na Dolní Novou Ves, která je z důvodu rekonstrukce mostů zcela uzavřena, a to až do desátého prosince letošního roku.

V zámeckém parku se zabydlelo country

Lázně Bělohrad – V zámeckém parku se v sobotu při country festivalu Pod Hůrou vystřídalo na pódiu deset kapel.

Změna na postu trenéra. Bělohrad nyní povede Zajíček

Lázně Bělohrad – Řada fotbalových mužstev zahájila krátkou letní přípravu na nový soutěžní ročník 2016/2017.

Dětská léčebna se snad dočká rozsáhlé rekonstrukce

Lázně Bělohrad – Město Lázním Bělohrad a.s. prodá svou část areálu dětské léčebny. Jedná se o budovu, ve které se nachází rehabilitace a škola, další menší budovu s bytem a školní třídou a pozemky kolem.

Pro milovníky adrenalinu prostor pro pumptracking

Horní Nová Ves – Milovníci adrenalinové cyklistiky mají jistě velkou radost. Během prázdnin by v obci vedle fotbalového hřiště měl vzniknout pump park.

Bělohrad je městem sportu!

Lázně Bělohrad – O tomto tvrzení se na vlastní oči mohli přesvědčit členové výkonného sportu Unie sportu Jičínska, kteří se sešli právě v Lázních Bělohradu na svém zasedání.

Bělohradské čtenáře a hasiče čekají změny

Lázně Bělohrad – Městská knihovna se přes prázdniny rozroste. Z původního bytu, který se v objektu knihovny nachází, vznikne další zázemí pro knihomoly.

Na slovíčko se starostou Pavlem Šubrem: Jaký bude osud zámku?

Na osud bělohradského zámku jsme se zeptali starosty Lázní Bělohradu Pavla Šubra.

Nové zázemí pro bělohradské sportovní nadšence

Lázně Bělohrad – Nové sportovní zázemí, s jehož výstavbou se začalo v červenci 2015, má být pro veřejnost otevřeno začátkem srpna. Stavba byla hodně diskutovaným tématem a vyskytly se i nečekané překážky.

Karel Václav Rais a František Kaván spolu

Lázně Bělohrad - V Památníku K.V. Raise si Bělohradští připomněli 90. výročí od spisovatelova úmrtí.

OBRAZEM: Strašidelná Bažantnice stále populární

Lázně Bělohrad - Akce nejen pro děti je velmi navštěvovaná, nabízíme ohlédnutí obrazem za touto událostí snímky Jana Kejvala.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT