VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KOPIDLNO

Víkend plný aktivit ve víceúčelové sportovní hale

Kopidlno – Již závěrem prvního setkání s chiropraktikem v březnu si účastníci vyžádali pokračování, a tak v sobotu 11. dubna se uspořádalo setkání další.

Školka je předkrm, základka hlavní chod

Kopidlno – Nejprve mateřinka, potom základka. Oprava školních budov je pro město v dalších letech rozhodně prioritou. Na začátku léta začnou práce na mateřské školce. Potrvají do podzimu. Náklady budou 2,8 milionu korun, ale město uhradí jenom 700 tisíc korun. Zbytek zajistí státní dotace. Zakázku získala firma HM – stav ze Dvora Králové nad Labem.

Kopidlno čeká pieta i rekonstrukce bitvy

Kopidlno – Od soboty za týden se ve městě setkají nadšenci od válečné historie. Chystá se vojensko – historický den, jehož součástí bude pieta za padlé ve druhé světové válce i rekonstrukce bitvy. Tato akce se v Kopidlně uskuteční vůbec poprvé.

Kopidlenské zahradníky ozdobily dvě stříbrné medaile

Kopidlno – Veletrh For Garden na výstavišti PVA Expo Praha v Letňanech doplnila soutěž studentů zahradnických škol na podporu floristiky a zahradnictví „Otvírání jara". Střední školu zahradnickou Kopidlno reprezentovala Anežka Hlavová z Loukova u Semil.

Běcharské Léčení hudbou letos opět pokračuje

Běchary - Léčení hudbou je cyklus hudebních produkci v běcharském kulturním domě, který byl pro letošní rok zahájen opět sobotu před Velikonocemi.

Nadšenci bojové techniky zamíří do Kopidlna

Kopidlno - V sobotu 18. dubna by si nadšenci do historie a bojové techniky měli udělat volno a zamířit do Kopidlna.

Při cestě na Poděbrady pozor na uzavírky v Kopidlně

Kopidlno – Při cestě na Poděbrady pozor na zácpy. Jižní část města Kopidlno čeká oprava hned dvou pozemních komunikací najednou.

Stříbro z Mělníka putovalo mladým zahradníkům do Kopidlna

Kopidlno – Jakub Svoboda a Lukáš Zajíc reprezentovali Střední školu zahradnickou na soutěži v řezu ovocných dřevin. „O zlaté nůžky Bahco" bojovaly více jak dvě desítky soutěžících.

Naše soutěž: Techtle Mechtle a Screamers

Kopidlno – Netradiční spojení dvou předních českých travesti skupin – Techtle Mechtle a Screamers – přesně to nabízí nová show s názvem Přijela pouť, se kterou míří do Kopidlna.

Chiropraktik v kopidlenské víceúčelové sportovní hale

Kopidlno – Většině lidem dříve nebo později začnou potíže s pohybovým aparátem, které pak nepříjemně jejich život sužují. Velice k tomu přispívá současný, převážně sedavý, způsob života.

Kopidlenští zahradníci se s nikým zřejmě nespojí

Kopidlno – Veřejnost bedlivě sleduje záměr sloučit další střední školy v Královéhradeckém kraji. Klíčové jednání rady se uskuteční příští týden. Kopidlenskou zahradnickou školu změny zřejmě nečekají, ač v prvním seznamu figurovala.

Dolnoslezské miniatury doplní zahradní železnice

Kopidlno / Kowary – Vláček tažený parní lokomotivou pojede v těsné blízkosti kowarského Parku miniatur památek Dolního Slezska. Projekt vzniká ve spolupráci se Střední školou zahradnickou v Kopidlně.

Rozpočet je připraven, čeká na schválení

Kopidlno - V pondělí 9. února od 18 hodin se na radnici uskuteční veřejné zasedání. Bod číslo 4 v programu schůze je klíčový půjde o schválení rozpočtu na letošní rok.

Kopidlenští zahradníci čile spolupracují s médii

Kopidlno - Studenti odložili v rámci projektového dne nářadí a vzali do rukou kamery a fotoaparáty. Nyní se označují jako Mediatým.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT