Sobota 15. září

Hrály dudy u Pobudy…
SOBOTNÍ RYCUM RYC - uzavření Valdštejnova náměstí v 8.30 hodin
moderují: Jan a Míša Jiterských
vstupné: děti od 6 let do 150 cm 20,-Kč, nad 150 cm a dospělí 130,-Kč


Výstavy, soutěže, hry, středověké tržiště a řemeslný jarmark - ukázky tradičních řemesel⋌ Valdštejnovo náměstí
Hračkářský trh ⋌ Ryneček
Říše loutek ⋌ zámek – Porotní sál
8.30; 9.30; 10.30 Drak - divadlo Kašpárek, Bzenec ⋌ LD Srdíčko
9.00-18.00 Barevný den - hry, soutěže a výstavy seznamující s problematikou třídění
odpadu⋌ Žižkovo náměstí
9.00 Startujeme - hraje orchestr ZUŠ, Chlumec nad Cidlinou⋌ Valdštejn.nám. - pódium
9.00-17.00 Rosteme s knihou aneb Svět knihy dětem - 6. ročník prodejní knižní výstavy
⋌zámek - obřadní síň
9.30-18.00 Tvůrčí dílny
10.00 Časopis Sluníčko slaví 40. narozeniny - Vanda a Standa pro vás připravili
skvělou zábavu ⋌Valdštejn.nám. - pódium
10.00 O Červené karkulce - Malé divadélko, Praha⋌ zámek - velké nádvoří
10.00 Ekumenické setkání u smírčího kříže ⋌hřbet Veliše
10.45 Hvězdičko, neplakej - SPgŠ, Most⋌ zámek - velké nádvoří
11.15 Folklór z Rocas do Vouga, Portugalsko ⋌ Valdštejn.nám. - pódium
12.30 Pojďte s námi do pohádky aneb rozhlasové čarování - ČRo Hradec Králové
⋌Valdštejn.nám. - pódium
13.00 Paní Láry Fáry - SPgŠ, Most ⋌ zámek - velké nádvoří
13.30 Velišský slavíček - přehlídka finalistů ⋌Valdštejn.nám. - pódium
13.31 Projížďka parním vlakem do Nymburka a zpět ⋌nádraží ČD
14.00 Dloušiby - Divadlo Mimotaurus, Praha ⋌ zámek - velké nádvoří
14.30; 18.00 Camael - hudební sdružení, Brno ⋌ Valdštejn.nám. - pódium
15.00 Posvícení v Hudlicích - Malé divadélko, Praha⋌ zámek - velké nádvoří
15.00 Vyhlášení výsledků celostátní soutěže ⋌Valdštejn.nám. - pódium
16.00 Hrozné příběhy - Divadlo Mimotaurus, Praha⋌ zámek - velké nádvoří
16.00 Kryštof - hudební skupina ⋌Valdštejn.nám. - pódium
17.30 Dražba řemeslných výrobků z dílen ⋌zámek - arkádové nádvoří
17.30 Loutkové varieté - Malé divadélko, Praha ⋌Valdštejn.nám. - před zámkem
18.00 Gulliver v Liliputu - loutková pohádka Pavla Truhláře ⋌zámek - malé nádvoří
18.30 Vysoké ImPnákle - Divadlo Mimotaurus, Praha ⋌ Valdštejn.nám. - před zámkem
19.30 Čas můj za to stál - koncert Věry Špinarové s kapelou ⋌Valdštejn.nám. - pódium
20.30 Hromburácení - ohňostroj ⋌Valdštejnovo náměstí
20.45 Přehlídka módního návrháře Josefa Klíra ⋌Valdštejn.nám. - pódium
Hrajeme, zpíváme, tančíme…
21.00 Waves Band - hudební skupina, Sány ⋌Valdštejn.nám. - pódium
21.00 Cimbálová muzika Slovácko mladší - Mikulčice⋌ zámek - velké nádvoří