Když jsem já sloužil…



Výstavy, soutěže, hry, středověké tržiště a řemeslný jarmark - ukázky tradičních řemesel ⋌Valdštejnovo náměstí
Hračkářský trh ⋌Na Rynečku
Říše loutek ⋌zámek Porotní sál
8.15 O kominickém učni a dceři cukráře - premiéra filmu Biograf Český ráj
8.30-16.00 Tvůrčí dílny
8.30;9.30;10.30 Loutkové divadlo - představení LS Srdíčko, Jičín ⋌LD Srdíčko, 10 Kč
8.30 O princezně Esemesce I. - divadlo Tramtárie, Olomouc
⋌Masarykovo div. - velký sál, 30 Kč
9.00;15.00 Folklór z Rocas do Vouga, Portugalsko ⋌Valdštejn.nám. - pódium
9.00 O kohoutkovi a slepičce - Malé divadélko, Praha ⋌zámek - Porotní sál, 10 Kč
9.00;15.00 Paní Láry Fáry - SPgŠ, Most⋌ zámek - velké nádvoří
9.00-17.00 Rosteme s knihou aneb Svět knihy dětem - 6. ročník prodejní knižní výstavy
⋌zámek - obřadní síň
9.00-10.00 Fit aerobic - I. ZŠ Jičín⋌ Žižkovo náměstí
9.30;11.30 Tancem letem světem aneb taneční zeměpis - režie a choreografie Ivana
Hessová ⋌ zámek - velké nádvoří
9.45 Když jsem já sloužil - ZUŠ Jaroměř ⋌ zámek - arkádové nádvoří
10.00 Vánoční příběh - premiéra (pro II. stupeň ZŠ)⋌ Biograf Český ráj
10.00 Jů a Hele, Jaroslav Uhlíř a Martin Dejdar v pořadu České televize
⋌Valdštejn.nám. - pódium
10.00;14.00 Mažoretky Isabel - Hradec Králové ⋌zámek - velké nádvoří
10.10 Domov pod hradem, Žampach ⋌ zámek - velké nádvoří
10.30; 15.00 Mažoretky Isabel - Hradec Králové ⋌ Žižkovo náměstí
11.00; 14.00 Mažoretky Nová Paka - pí Messnerová a pí Svobodová ⋌Žižkovo náměstí
13.00 Vyhlášení výsledků literární soutěže festivalu Jičín - město pohádky a
Národního kola literární soutěže Safer internet - host Jana Koubková
⋌Knihovna Václava Čtvrtka
13.00;15.30 Hvězdičko, neplakej - SPgŠ, Most ⋌ zámek - velké nádvoří
13.30 Fit aerobic - I. ZŠ Jičín ⋌Valdštejn.nám. - pódium
13.45 Destiny - taneční skupina, Jičín⋌ Valdštejn.nám. - pódium
16.00 Tancem letem světem aneb taneční zeměpis, režie a choreografie Ivana
Hessová ⋌Valdštejnovo nám.- pódium
16.00 Dětská mše ⋌ kostel sv. Ignáce
17.00 Vlasta Redl ⋌zámek - velké nádvoří, 100 Kč
17.00 Hajajovské vyprávění o Rumcajsovi ⋌ farská zahrada
18.00 Pohádky u kašny - autorské čtení členů Literárního spolku při Knihovně
Václava Čtvrtka ⋌ zámek - velké nádvoří
19.30 Kumšt - Divadlo Na Jezerce, Praha ⋌Masarykovo div. - velký sál
hrají: Jan Tříska, Jan Kačer, Jan Hrušínský; režie: Jan Hřebejk 280 Kč, 250 Kč, 230 Kč
(www.divadlonajezerce.cz)
20.00 Průvod se světýlky ⋌ Valdštejnovo náměstí
20.45 Gang-ala-basta - hudební skupina, Praha ⋌Valdštejn.nám. - pódium
22.00 Natalie Kocab & co. - hudební skupina, Praha ⋌ Valdštejn.nám. - pódium