Ve sportovní hale Orlovna se představí například Spirituál kvintet, který v listopadu zahájí již 54 sezónu. Přijede také sestava Brouci Band, špičková revivalová skupina legendárních Beatles, jež má za sebou více než 800 koncertů po celé Evropě.

V programu se představí i rtyňský Big Band Základní umělecké školy. Ten si pro tuto příležitost přizval speciálního hosta, zpěvačku a rodačku ze Rtyně, Kamilu Nývltovou. Ta vydává v těchto dnech nové CD nazvané Vánoční dárek, které obsahuje sváteční písně i duet se zpěvačkou Lucií Bílou a zpěvákem Marianem Vojtkem. Album pokřtí přímo na jevišti starostové Trutnova a Rtyně, Ivan Adamec a Zdeněk Špringr.

Dále vystoupí Black Buřiňos, dixieland z Týniště nad Orlicí, zahraničním hostem je Mládežnický orchestr z Görlitz spolu s mažoretkami Taneční školy Bonifác a Střediska volného času Trutnov. Představí se i rtyňská indie kapela Red Rain.

První vystoupení začne v 17 hodin, Spirituál kvintet přijde na řadu v 19.30, Big Band a Kamila Nývltová pak ve 21 hodin. Moderování se ujme Jakub Schmidt.