Skupina je známá a oblíbená především díky show, kterou na pódiu její členové předvádějí. Na venkovních představení obvykle nechybí ohně a ohňostroje. Na turné se však můžete těšit na Walda Gang trochu jinak, než ho znáte. „Měly by tam být nové pecky a staré se pokusíme alespoň trochu předělat… Prostě mělo by to být nějak jiné, než jste zvyklí. Po tour se vrátíme k našemu klasickému repertoáru i sestavě," uvedli členové na svých oficiálních webových stránkách.

Více prozradit nechtějí, tudíž si fanoušci budou muset počkat. Návštěvníky koncertů potěší rockeři ze skupiny Komunál. Tato partička vznikla již roku 1989 v Chlumci nad Cidlinou a její obliba stále roste. Známé jsou songy jako Je to zlý, Zvoník či Holčička. Na kontě již mají celkem dvanáct desek, z nichž poslední nese název Bar u za
šlejch časů. Skupinu Koblížci není třeba detailně představovat, a to zvláště mladšímu publiku. Kapela, která proslula hitem Zavři oči nebo Už mě nenajdou, o sobě dává vědět stále více.

V únoru a březnu objela Slovensko v rámci Albixon tour a nyní, právě při koncertní šňůře s Walda Gangem a Komunálem, potěší i české posluchače.

Chcete-li na koncert ve Dvoře Králové získat vstupenky zdarma, odpovězte na otázku - Jak se jmenuje titulní skladba k filmu Kameňák 4, kterou nazpívala skupina Walda gang? Vyberte: a) Rocky Top; b))Čert ví; c) Spím v obilí. Správné odpovědi zasílejte do úterý 6. května na adresu lidmila.pavlova@denik.cz. Nezapomeňte uvést svůj telefon, abychom vás mohli o případné výhře informovat.