Tancování s rodiči, hraní nejrůznějších her, jedení koláčů na čas, a to vše za pořádně hlasitých dětských písniček. To všechno si děti v Třebnouševsi opravdu užívaly. Tento dětský karneval však nadělal spoustu vrásek pořadatelům, kteří museli určit pořadí vítězných masek.

Při počtu 27 masek se těžko vybírá mezi bytostmi pohádkovými, filmovými, ale i postavičkami ze světa sci-fi. Rozhodnutí však padnout muselo! Komise nakonec rozhodla, že první místo získali manželé Flinstounovi, kteří přijeli i ve svém autě, na druhém místě skončila paní smrtka a místo třetí získal Ninja. Jak jsme ale již řekli, práci s přípravou masek si dali všichni. Proto byly všechny děti po zásluze oceněny. Nejen, že dostávaly spoustu sladkostí v průběhu všech her, ale po vyhlášení ještě balonky, míčky a spoustu dalších sladkostí, které děti vždy potěší.

A protože v Třebnouševsi se brzo budou konat nové komunální volby, byli jsme proto rádi, že sdružení Nezávislých kandidátů nechalo pro naše děti napéci voňavé koláčky, které v průběhu celého karnevalu děti konzumovaly. Odpoledne se v Třebnouševsi opravdu vydařilo.   (ou)