Oscarový vítěz v jičínském kině

Jičínský Biograf Český ráj mění svůj čtvrteční program a mimořádně od 16.55 hodin zařazuje projekci jihokorejského snímku Parazit, který si v neděli odnesl sošku Oscara za nejlepší film. Černá komedie sleduje chudou, ale mazanou čtyřčlennou rodinu, která se rozhodne infiltrovat do bohaté domácnosti.

Lechtivé loutkové divadlo pro dospělé diváky

Čtvrtek 13. února od 18.30 hodin, LD Srdíčko Jičín: V předvečer dne svatého Valentýna můžete vyrazit do jičínského loutkového divadla Srdíčko. Přichystáno je tentokrát představení určené dospělým divákům a to dva lechtivé příběhy z renesanční Itálie na motivy světoznámé knihy Dekameron. Vstupenku na hru Ze vzpomínek komorné aneb Milostné příběhy italské pořídíte za 80 korun.

Na besedu přijedou také jezdci Pešek a Hanika

Pátek 14. února od 18 hodin, biograf Hořice: Museum Czech road racing Hořice pořádá další besedu s motocyklovými jezdci. A je se opět na co těšit! Do sálu hořického kina si zítra najdou cestu borci jako Pešek, Smrž, Hanika a velmi důstojnou rozlučku zažije jedna z ikon road racingu, Richard Sedlák. Asi největší hvězdou besedy, která v posledních závodech mistrovství světa stoupala vzhůru, je osmnáctiletý Filip Salač, závodník v kategorii Moto3. Vstupenky na besedu rezervujte na belinova@horice.org.