Dobré víno přivolá dobrou náladu

Zajít na sklenku dobrého vína do knihovny? Klub aktivních seniorů pořádá ve čtvrtek od 15 hodin v jičínské knihovně Vinné pokušení. Přijďte na ochutnávku vín manželů Buchartových. Degustace bude obohacena o drobný výklad zajímavostí ze světa vinařství.

Dospělí si ve Valdicích v sobotu zatancují, děti v pátek nikoliv

Sobota 7. března od 19.30 hodin, KD Valdice: Plesová sezona se pomalu chýlí ke konci. V sobotu můžete vyrazit na taneční parket ve Valdicích, kde na Obecním plese zahraje Fanda a jeho banda. Připraveno je překvapení, občerstvení i tombola. Autobusová doprava z Jičína i zpět je zajištěna – odjezd v 18.45 od Bunkru, následně zastávky na autobusovém nádraží, v Lipách a v Soudné.
Dětský karneval naplánovaný na páteční odpoledne se z důvodu velké nemocnosti dětí a pedagogů, kteří se měli podílet na jeho organizaci, ruší.

Na dětský karneval se sportovní tematikou na Pecku

Sobota 7. března, Pecka a Vrbice: Ve zdravém těle zdravý duch aneb karneval sportovců se koná v sobotu od 14 hodin v sále peckovské hasičárny. Vítány budou nejen masky různých sportovců, ale i pohádkové postavy. Pro děti budou připraveny hry, soutěže nebo dětská tombola.
V sobotu bude veselo i v Obecním domě ve Vrbici. Svůj maškarní si od 13 hodin nejprve užijí děti, od 20 hodin je vystřídají odrostlejší tanečníci.