Zveme vás 15. listopadu od 20 hodin do restaurace Novopacké sklepy, kde Michal Pavlíček představí svůj nový koncertní program, ke kterému přizval vynikajícího klavíristu Michala Nejtka. Jedná se o komorní vystoupení, které zachycuje Michalovu tvorbu od minulosti až po současnost a zároveň v něm zazní i úpravy několika světových hitů.

Tento nový program je výlet do pestrobarevných ploch i vzájemných rytmických duelů a je vyústěním jeho kytarové virtuozity do dynamičtější a citlivější roviny oproti jeho tvrdšímu razantnímu projevu, který je typický pro jeho Trio nebo pro Pražský Výběr či BSP.

Na koncert od nás můžete získat vstupenky zdarma, a to v případě, že správně odpovíte na otázku, jak se jmenuje hudební projekt, se kterým vystoupí Michal Pavlíček v Nové Pace.

Odpovědi zasílejte na naši adresu Jičínský deník, Husova 48, 506 01 Jičín, nebo e-mailový kontakt iva.vydrova@denik.cz, a to do 14. listopadu do 12 hodin. Vstupenky je možné kdykoli zakoupit na baru restaurace Novopacké sklepy nebo rezervovat na telefonu 493 722 872.