Evangelické bohoslužby
Hořice:
Neděle 23.12. 4.neděle adventní.zač.bohoslužeb v 10.00 hod.
Úterý 25. prosince – Narození Páně, Boží hod vánoční
bohoslužby s vysluhováním Večeře Páně od 10.00 hodin v modlitebně (malý sál)
Neděle 30. prosince – Neděle po narození Páně
bohoslužby od 10.00 hodin v modlitebně (malý sál)
Úterý 1. ledna 2013 – Nový rok
bohoslužby s vysluhováním Večeře Páně od 10.00 hodin v modlitebně (malý sál)
Při všech bohoslužbách slouží bratr farář Aleš Mostecký.

Bohoslužby Farního sboru Českobratrské církve evangelické v Jičíně, Konecchlumského ulice:
Neděle 23. 12. od 9.30 – bohoslužby s divadelní hrou dětí v modlitebně na faře v Jičíně
Úterý 25. 12. Hod Boží vánoční – 9:30 minut bohoslužby s večeří Páně v modlitebně na faře v Jičíně

Husův sbor
Nová Paka, Kumburská 316:
24.12. ve 22.00 h. „půlnoční" pobožnost slova
25.12. v 9.00 h. Boží hod vánoční, bohoslužba
26.12. v 8.30 h. Prvomučedníka Štěpána, pobožnost
31.12. v 17.00 h. Silvestrovská pobožnost, losování biblických hesel

Sbor Církve československé husitské v Jičíně (Denisova 613)
23.12. Jičín 8.30 poslední adventní bohoslužba
24. 12. Jičín ve 22.00 hod. Půlnoční bohoslužba s Druhou mší vánoční Jana Jakuba Ryby
14.00 – V. Veselí – vánoční bohoslužba
25. 12. Jičín v 9,00 hod. bohoslužba na Hod Boží
26.12. 10.30 – Třtěnice – vánoční bohoslužba
14.00 – Dolní Nouzov – vánoční bohoslužba
30.12. 8.30 – Jičín – poslední neděle roku
31.12. 16.00 – Jičín – pobožnost na závěr roku
1.1. 9.00 – Jičín – Novoroční bohoslužba

Církev římskokatolická
24.12.
Nová Paka – kostel sv. Mikuláše ⋌6.45
Hrubá Skála – symbolický horolezecký cintorín, vzpomínková pobožnost⋌ 10.00
Vidochov – Všech svatých
⋌14.00
Konecchlumí – sv. Petra a Pavla⋌14.00
Lužany sv. Marie Magdaleny
⋌⋌15.00
Levínská Olešnice – Všech svatých⋌15.30
Borovnice – sv. Víta ⋌16.00
Slatiny – Nanebevzetí Panny Marie ⋌16.00
Jičín – sv. Ignáce ⋌16.00
Jeřice sv. Marie Magdaleny
⋌16.00
Mlázovice Nejsvětější Trojice
⋌16.00
Radim – sv. Jiří ⋌21.00
Veliš – sv. Václava ⋌21.00
Chodovice – sv. Bartoloměje
⋌21.00
Žlunice sv. Petra a Pavla⋌ ⋌21.30
Ostružno – Povýšení sv. Kříže ⋌22.00
Robousy – Nalezení sv. Kříže
⋌22.00
Miletín – Zvěstování Páně
⋌22.00
Mostek – sv. Anny ⋌22.00
Chomutice – sv. Diviše ⋌22.00
Ohnišťany – sv. Václava⋌⋌ 22.00
Nová Paka – Nanebevzetí P. Marie⋌ 22.30
Železnice – sv. Jiljí ⋌23.00
Jičín – sv. Jakuba ⋌24.00
Hořice v Podkrkonoší – Narození P. Marie ⋌⋌24.00
Kopidlno – sv. Jakuba staršího⋌ 24.00
Lázně Bělohrad – Všech svatých⋌ 24.00
Pecka – sv. Bartoloměje ⋌24.00
Vysoké Veselí – sv. Mikuláše Tolentin. ⋌24.00

Úterý 25.12. Slavnost narození Páně
Mlázovice – Nejsvětější Trojice ⋌7.30
Stará Paka – sv. Vavřince⋌ 7.30
Pecka – sv. Bartoloměje ⋌8.00
Hořice – Narození P. Marie
⋌8.00
Vysoké Veselí – sv. Mikuláše Tolentin.⋌ 8.30
Železnice – sv. Jiljí 8.30
Nová Paka – Nanebevzetí P. Marie⋌ 9.00
Jičín – sv. Jakuba ⋌9.00
Veliš – sv. Václava ⋌9.00
Kopidlno – sv. Jakuba staršího ⋌9.00
Lázně Bělohrad – Všech svatých ⋌9.00
Borovnice – sv. Víta ⋌9.45
Chomutice – sv. Diviše ⋌10.00
Jeřice – Marie Magdaleny
⋌10.00
Milovice – sv. Petra a Pavla
⋌10.00
Ostružno – Povýšení sv. Kříže ⋌10.30
Samšina – sv. Václava ⋌10.30
Levínská Olešnice – Všech svatých ⋌10.30
Radim – sv. Jiří ⋌10.30
Běchary – sv. Vojtěcha ⋌⋌11.00
Svatojánský Újezd – sv. Jana Křtitele ⋌11.00
Mostek – sv. Anny ⋌11.15
Smidarská Lhota – P. Marie Bolestné ⋌15.00
Úbislavice – Narození P. Marie ⋌17.00
Jičín – sv. Ignáce ⋌18.00

Středa 26.12. Slavnost sv. Štěpána
Mlázovice – Nejsvětější Trojice ⋌7.30
Hořice – Narození P. Marie
⋌8.00
Pecka – sv. Bartoloměje⋌ 8.00
Vysoké Veselí – Mikuláše Tolentin⋌. 8.30
Železnice – sv. Jiljí ⋌8.30
Nová Paka – Nanebevzetí P. Marie ⋌9.00
Jičín – sv. Jakuba ⋌9.00
Kopidlno – sv. Jakuba staršího ⋌9.00
Lázně Bělohrad – Všech svatých⋌ 9.00
Jeřice – Marie Magdaleny
⋌10.00
Ohnišťany – sv. Václava ⋌10.00
Stav – sv. Petra a Pavla ⋌10.30
Miletín – Zvěstování Páně
⋌11.00
Slatiny – Nanebevzetí P. Marie ⋌11.30
Hradištko – sv. Matouše⋌ 15.00

Neděle 30.12. – svátek Svaté rodiny
Stará Paka 7.30 mše svatá s obnovou manželských slibů
Nová Paka – klášterní kostel 9.00 mše svatá s obnovou manželských slibů
Levínská Olešnice 10.30 mše svatá s obnovou manželských slibů

Pondělí 31.12. sv. Silvestra
Nová Paka – Nanebevzetí P. Marie ⋌15.00
Železnice – sv. Jiljí ⋌15.00
Pecka – sv. Bartoloměje ⋌16.00
Jičín – sv. Ignáce ⋌16.00
Hořice – Narození P. Marie
⋌16.00
Kopidlno – sv. Jakuba staršího⋌ 16.00
Lázně Bělohrad – Všech svatých ⋌17.00
Vysoké Veselí – sv. Mikuláše Tolentin. ⋌17.00

Úterý 1.1. Slavnost Matky Boží P.M.
Mlázovice – Nejsvětější Trojice ⋌7.30
Stará Paka – sv. Vavřince ⋌7.30
Pecka – sv. Bartoloměje ⋌8.00
Hořice – Narození P. Marie
⋌8.00
Vysoké Veselí – sv. Mikuláše Tolentin. ⋌8.30
Železnice – sv. Jiljí⋌ 8.30
Nová Paka – Nanebevzetí P. Marie ⋌9.00
Jičín – sv. Jakuba ⋌9.00
Velíš – sv. Václava⋌ 9.00
Kopidlno – sv. Jakuba st. ⋌9.00
Lázně Bělohrad – Všech svatých ⋌9.00
Borovnice – sv. Víta ⋌9.45
Jeřice – M. Magdaleny⋌10.00
Chomutice – sv. Diviše ⋌10.00
Levínská Olešnice – Všech svatých⋌ 10.30
Radim – sv. Jiří ⋌10.30
Ostružno – Povýšení sv. Kříže⋌ 10.30
Samšina – sv. Václava⋌ 10.30
Miletín – Zvěstování Páně
⋌11.00
Žlunice – sv. Petra a Pavla 11.00
Mostek – sv. Anny ⋌11.15
Skřivany – sv. Anny ⋌11.15
Jičín – sv. Ignáce ⋌18.00