Od 13:00 hodin byl připraven bohatý program a zábava se protáhla až do ranních nedělních hodin. Mezi prodejními stánky nabízejícími výrobky a potraviny z Královéhradeckého kraje nechyběl ani stánek s propagačními materiály z Podkrkonoší.

Kulturní program nabízel živou hudbu, vystoupení dětí z MŠ a ZŠ Chodovice, dětských hasičů, břišní tanečnice, legendu o tom, jak obce Holovousy a Chodovice ke svému jménu přišly, byly vyhodnoceny soutěže O nejchutnější moučník a O nejlahodnější malinové jablko a rovněž byly předány certifikáty novým a prodlužujícím výrobcům značky PODKRKONOŠÍ regionální produkt®.

Nechyběly ani různé soutěže a atrakce pro děti a také možnost projet se na kočáře a na koních. Večer byl zakončen ohňostrojem. A jako každý rok i letos byla náves lemována různými stánky s občerstvením, regionálními produkty a tradičním jarmarečním zbožím.

Nechyběl zde ani stánek s informačními materiály, který nabízel nové propagační materiály z Podkrkonoší (6 lokalit, Cesta kamene, Ovocná stezka, NS K. J. Erbena, Po stopách dávných časů, Průvodce při toulkách Podkrkonoším, Kartičky regionálních produktů, tipy na výlety atd.). Dále bylo možné získat propagační materiály Dvora Králové n/L, ZOO Dvůr Králové, Kuksu, Hořic, hradu Pecka, Lázní Bělohrad, hotelu Pod Zvičinou, Penzionu Na Faře, Lázní Bělohrad a. s. atd. Mimo jiné bylo možné získat tiskoviny o Královéhradeckém kraji, Hradecku, Krkonoších, Podchlumí.

Na první říjnový víkend nás počasí překvapilo sluníčkem a krásným podzimním dnem. Není proto divu, že návštěvnická účast byla vskutku hojná.   DM Podzvičinsko