Hořice – Hořický spolek Pár přátel, z.s., vás zve na 3.ročník dobročinné kulturní akce Hořický benefiční galavečer aneb Hořičáci dětem. Vstupenky v restauraci Koruna, vstupné 100 Kč (z toho 50 Kč je věnováno dětem).
Koná se v pátek 27. ledna od 20 hodin.

Jičín – Třináctý házenkářský ples se koná v sobotu 28. ledna od 19 hodin v Masarykově divadle. Hrají kapely Šukec Mazec a K-Band. Bohatá tombola. Předprodej na tel.: 775 311 801 nebo e-mail: hazena@jicin.cz, sekretariát HBC Jičín, Revoluční 1142 (ubytovna Sport). Vstupné 150 Kč.

Valdice – Tradiční rybářský ples se koná v KD v sobotu 28. ledna od 19:30 h. Doprava bude zajištěna autobusem: bunkr (Nové Město) 18,15 h., 18,45 h. a 19.15 h. Další zastávky každého z autobusů: Lidické nám. – Letná (aut. zastávka na Tobolce) – Komenského nám. – restaurace U Šuků. Odjezdy autobusů z plesu od KD Valdice: 1:30 h., 2:30 h. a po ukončení plesu (cca 3:15 hod ). Prodej lístků v předprodeji: p.Štieber 739 035 947.

Přednáška

Jičín – Nahlédnutí do života Marie Baťové-Menčíkové a do Zlína první poloviny 20. století nám zprostředkuje David Valůšek, ředitel Státního okresního archivu ve Zlíně a předseda České archivní společnosti při další přednášce z cyklu Jičínské besedy. Jste zváni v pátek 27. ledna v 18 hodin do Porotního sálu jičínského zámku.

V zdravém těle zdravý duch


Jičín - Přestože všichni víme jak je pro nás důležitý pohyb, málokdo to dodržuje. Již odmalička děti sedí u PC, tabletu, TV či mobilu a už vůbec neznají to, co bylo za našich mladých let zcela běžné, že jsme celý den běhali a hráli si venku. A práve T.J.SOKOL skýtá úplně pro všechny věkové kategorie to správné pohybové vyžití.
U nás cvičí nejmladší děti, rodiče s dětmi, předškoláci, školní mládež, ženy všech věkových kategorií, senioři…
Informace o všech oddílech najdete na www.sokoljicin.cz. Proto neváhejte a přijďte se mezi nás podívat a zacvičit si. Určitě si vyberete z bohaté nabídky! Těšíme se na vás Jitka Lešáková, náčelnice