Jičín – Kapelu Návštěva letos čekají vánoční vystoupení v období adventu se zástavkami:
2.12. od 18:30 na pódiu na Valdštejnově náměstí v Jičíně v rámci adventu
3.12. od 15:30 na pódiu na Husově náměstí v Lomnici nad Popelkou v rámci Mikulášských slavností
3.12. od 17 hodin v kulturním domě v Bradlecké Lhotě …

Miletín – Mateřská škola Cerekvice nad Bystřicí ve spolupráci se ZUŠ Hořice a hornočernůtským divadelním spolkem vás zvou na adventní vystoupení Vánoční čas. … Pojďte se s námi naladit a vychutnat si atmosféru krásného času adventu a kouzla Vánoc …
V pátek 2. prosince od 17 hodin v miletínském kostele. Po úvodním slovu vystoupí děti z MŠ a ochotníci.

Chodovice – Obec Holovousy vás srdečně zve na 2. adventní koncert v podání
ženského flétnového sboru Pififferaios společně s mužským sborem Toni dei signori pod vedením Iny Václavů. Přijďte si zpříjemnit adventní čas a nadýchat se vánoční atmosféry.

Sobotka – Adventní koncert rozezní chrám sv. Máří Magdaleny v neděli 4. prosince.
Od 16 hodin vystoupí Karolína Žmolíková a Ludmila Juránková, vstupné 120 Kč.

Miletín – Zveme vás na koncert barokní roráte aneb Radostné zpěvy adventní – největší duchovní hity 14. – 21. století! Zpívají a hrají (kromě vás samých) Literácy Jitčín. Přepsal, připravil, zpívá a hraje, vede Michael Pospíšil. Kostel Zvěstování Panny Marie v sobotu 3. prosince v 17.30 hodin.

Samšina – Klub přátel české písničky o.s. Samšina vás zve na vánoční koncert, na kterém zahraje Regionální DH Jaroslava Kužela z Markvartic. Koná se v restauraci na Samšině 3. prosince od 17 hodin, vstupné 50 Kč. Těšíme se na přátelské předvánoční posezení.

Králíky – Kulturní dům Králíky bude v sobotu 3. prosince hostit skupiny Tři sestry a Horkýže slíže na turné Bratia a sestry Radegast Tour 2016. Vstup je v 18.30 hodin, start v 19.30 hodin. Předprodej od 350 Kč v jičínském infocentru.

Železnice – V sobotu 3. prosince od 19 hodin zazní v Café Terasy živá hudba, vystoupí Barbora Mochová. Přijďte se naladit na vánoční atmosféru a uniknout alespoň na malou chvilku předvánočnímu shonu, vstup 250 Kč.

Běchary – Další pokračování kulturně společenské akce pod názvem Léčení hudbou se chystá na sobotu 3. prosince v místním kulturním domě. Od 14 do 17 hodin hraje kapela Jiřího Cháry ze Záhornice.

Libáň – Kyzivátova kapela Libáň zve posluchače na tradiční vánoční koncert, který se koná v sobotu 17. prosince od 17 h. v sále domu kultury. V estrádním programu tradičních skladeb nejen s vánoční tématikou, účinkuje Kyzivátova kapela se svými sólisty.