Svoz:
19.10 ⋌ Jičín, lípy
19.15 ⋌ Valdice, u statku
19.20⋌ Radim, okály
19.25 ⋌ Soběraz,OÚ
19.30 ⋌ Těšín, zastávka
Rozvoz: od 1.00 do 3.00 kyvadlově po osmi osobách .

Valdice – AMK Jičín pořádá dnes 21. března od 19.30 hodin v místním kulturním domě svůj I. ples. Součástí programu bude Stepaerobik Jičín, přehlídka společenských šatů a motoristických kombinéz, bohatá tombola, charitativní aukce předmětů darovaných jezdci.
Autogramiáda: Bonver Dakar Team – David Pabiška Instaforex Loprais Team … a další jezdci rally a autokrosu. Hraje kapela fanda a jeho banda. Poměrná část výtěžku bude věnována na činnost Lebeda Jičín, o.p.s.

Židovice – Obecní úřad Židovice vás zve na Josefskou zábavu. Uskuteční se dnes 21. března od 20 hodin v hospodě Na Rychtě. Hraje skupina Bízaband. Vstupné 100 Kč.

Čistá u Horek – V místním kulturním domě se uskuteční dnes 21. března Josefské posezení. Začíná ve 20 hodin a je spojeno s tancem a hudbou. K poslechu i tanci zahraje Melodys – duo manželů Havelkových ze Dvora Králové.
Všichni Josefové, Pepíci, Josefky, Pepinky nebo Josefíny mají vstup zdarma.

Staňkov – Ples hasičů se uskuteční v KD Čeperka dnes 21. března. Hudba Duo Kindl. Občerstvení zajištěno. Losování o zajímavé ceny.
Začátek ve 20:00 hod.

Roškopov – Lyžařský oddíl TJ Sokol Stará Paka vás zve na tradiční XIV. lyžařský maškarní bál. Uskuteční se dnes 21. března od 20 hodin v místním kulturním domě. Hraje hudební duo Mirka Plecháče (Trutnov). Vstupné je v předprodeji za 25 Kč, na místě 50 Kč.Venkovní vyhřívaný stan pro 50 osob je otevřen od 14 h.

Konecchlumí – Sbor dobrovolných hasičů Třtěnice vás všechny zve na hasičský ples. Koná se dnes 21. března od 20 hodin v Pohostinství u Patřínů. K tanci i poslechu hraje Bylo nás pět. Bohatá tombola. Odjezd autobusu od autobusové zastávky ve Třtěnici v 19 hodin. Zpáteční spoj zajištěn.

Libuň – SDH Libuň pořádá dnes 21. března Josefskou zábavu. Začíná ve 20 hodin v místní sokolovně, hraje Dj Pěnda.

Jičín – Jičínsko-turnovská kapela The Beatles Veteran Club reprodukuje skladby legendární liverpoolské čtveřice. Jejich koncert je možné navštívit v Tango music clubu na Valdštejnově náměstí dnes 21.března od 19.30. Předkapelou je skupina Snap Call.

Jičín – Taneční soutěž o cenu Rumcajse, Manky a Cipíska, memoriál Jany Zacharové, se chystá na dnešek od 9 hodin v sále Masarykova divadla.