Návštěvníky čeká hudební a světelná show. Retro oblečení vítáno – zpět do časů minulých. Nic není zadarmo. Kupte si včas lístky v předprodeji za 130 Kč, jsou už k dispozici na těchto místech: v restauraci v Kulturním domě ve Valdicích, v infocentru v Jičíně, v infocentru v Sobotce.
Vstupenky na místě za 150 Kč.

Hněvčeves – Obec Hněvčeves si vás dovoluje pozvat na vystoupení Evy a Vaška s Josefem Zímou. Uskuteční se v sobotu 17. října od 15 hodin v kulturním domě v Hněvčevsi. Předprodej vstupenek vždy v pondělí od 18 do 20 hodin na Obecním úřadě v Hněvčevsi. Cena 160 a 180 Kč.

Jičín – V pátek 23. října od 20 hodin bude jičínský Music Club Tango hostit legendu, která má na svědomí hity jako Aranka umí hula hop, Malagelo, písničky k filmu Šakalí léta a řadu dalších. Tou legendou je samozřejmě písničkář a hudebník Ivan Hlas. Vystupovat bude se skupinou Ivan hlas trio společně s Norbi Kovácsem a Jaroslavem Olinem Nejezchlebem. Vstupné v předprodeji, buď přímo v clubu Tango nebo v Městském informačním centru za 160 a na místě za 190 Kč.

Jičín – Na večer ve čtvrtek 29.října od 19 h. do Masarykova divadla zveme všechny příznivce dobré nálady, kteří se chtějí od srdce zasmát a pobavit. Právě pro ně je přichystán tento zábavný pořad. Populární baviči Karel Šíp a Josef Náhlovský v něm proberou své začátky, zahraniční cesty, širokou škálu chorob a neduhů Josefa Náhlovského a to vše ve veselém duchu, kdy se diváci nepřestanou smát.

Valdice – V neděli 8. listopadu od 16:00 hodin vystoupí v Kulturním domě ve Valdicích dnes již legendární skupina Veselá trojka Pavla Kršky, kterou znají především mladší ročníky.
Vstupenky jsou v předprodeji v Městském informačním centru Jičín, a to za cenu 200 Kč. A je o ně zájem.