Návštěvníky čeká brilantní vystoupení taneční skupiny Arabelas, soutěž pro děti o nejlepší čarodějnický oblek. Kvalitní a nejlepší občerstvení zajištěno.
Na místo konání se dostanete z náměstí K. V. Raise v Lázních Bělohradu přes malé náměstí a pak už podél řeky Javorky až k hasičárně.

Ostružno – Místní organizace připravily pro vás a vaše známé čarodějnický rej. Koná se ve čtvrtek 30. dubna od 18 hodin. Program: výroba čarodějnic, průvod obcí, upálení čarodějnice, občerstvení.

Jičín/Sedličky – Na poslední dubnový den se chystá Čarodění v lodžii. Magický svět čarodějných bytostí v prostorách barokní památky i v jejím tajemném podzemí.
15.00 ČARODÍLNY – výroba magických předmětů a čarodějná příprava před vstupem do tajemného podzemí
16.00 ČAROLABYRINT: Království ztracených duší – dobrodružná cesta pro malé i velké odvážlivce tajemným podzemím k záchraně zakletých bytostí
18.00 TANEC AZAZELA – pohybové uhranutí divokou kočičí hudbou
18.15 PŘÍBĚHY PADLÝCH ČARODĚJNIC – Loutky bez hranic – světlo-stínový pohádkový kabaret neuvěřitelných příběhů zakletých čarodějek
19.00 DAGMAR ANDRTOVÁ–VOŇKOVÁ – legendární hudební kouzelnice hlasu a kytary
20.00 VÍT KAŠPAŘÍK – flétnový mág stromových nástrojů
20.30 MARTA & RASPUTIN BAND – etno-šraml skřetí družiny
22.00 KORJEN (CZ/PL/SVK/BIH) – tři divoženky cizokrajin nesené hudebními šerpy
23.30 VOBEZDUD – tři čarodějky v divoké hudební smršti s kocouřími muzikanty
Vstupné: dospělí 99, dítě od 3 let: 40 Kč, rodinné 199 Kč, do 3 let zdarma
Miletín – Restaurace Na Hřišti vás všechny srdečně zve na pálení čarodějnic ve čtvrtek 30.dubna. Opékání buřtů, občerstvení. Začátek od 17.00 h.

Markvartice – Čarodějnice si tradičně užijí i v Markvarticích u Sobotky. Akce se uskuteční na dětském hřišti. Sraz je v 16.30 hodin před hospodou u Markvarta. Program: čarodějnický průvod, čarodějná dráha pro děti, zapálení ohníčků. S sebou: košťátka, žrádýlko a dobrou náladu. Možnost zakoupení alko a nealko.

Štikov – Čarodějnický oheň bude zapálen v areálu hotelu Štikov v 17 hodin. Malí i velcí se mohou zúčastnit reje čarodějnic, soutěže o nejlepší masku čarodějnice, pálení vatry.
Špekáčky a pečivo na posezení u ohně a opékání bude možné si zakoupit na místě. Občerstvení připraveno. Chystá se ohňostroj v noční tmě a další atrakce. Od 19.30 h. začne vyhrávat živá rocková hudba. Vystoupí Mr. Petinax a Nějaká kapela. Vstupné 30 Kč.

Žeretice – Obec Žeretice zve všechny občany na tradiční pálení čarodějnic. Koná se 30. dubna od 18 hodin za místní hospodou. Přijďte si opéct buřty a užít trochu zábavy při hrách pro nejmenší.