Pánové Lukáš, Jarda, Lukáš, Honza a Patrik se již několik let na prknech divadel a kulturních domů téměř každý večer promění ve slečnu Paulu, Lili, Dolores, Stacey a Halinu. V letošním roce se rozhodli pro navázání vzájemné spolupráce a společně s moderátorem Láďou Černým.

Máte možnost je vidět ve dvouhodinovém pořadu, který je nabitý humorem, nadsázkou, tancem, parodiemi zpěvaček, zpěváků, hereček, ale i politiků. V pouťovém prostředí budete mít možnost potkat dámy jako jsou Hana Zagorová, Ilona Csáková, Anastacia, Cher, Lucie Bílá ale i řadu dalších známých osobností. Originální show na vysoké úrovni, kterou jste mohli zhlédnout i v soutěži Československo má talent, se těší oblibě již několik let po celé České republice i na Slovensku, přijíždí tentokrát ve zcela novém kabátu. Nenechte si ujít strhující podívanou, která vás doslova zvedne ze židlí.

Více informací naleznete na www.screamers.cz nebo www.techtlemechtlerevue.cz. Facebookové stránky : skupina Screamers nebo Techtle mechtle revue.

Věříme, že budete 4.dubna v 19 hodin v kině v Kopidlně připraveni zhlédnout tuto výjimečnou událost. Vstupenky můžete vyhrát, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku, která zní:

Vystupuje známá travesti skupina Techtle Mechtle v Kopidlně poprvé? Své odpovědi zasílejte na email martina.bognarova@denik.cz nebo na adresu Jičínský deník,
Husova 48, 506 01 Jičín, a to do 3. dubna do 12 hodin.
Nezapomeňte uvést jméno, příjmení a telefonní kontakt.