První vystavovatelkou byla Hana Vorlová, která předvedla své drobné výšivky a roztomilé textilní obrázky. Tuto výstavu ocenilo především dámské publikum, neboť ženy jsou ty, které zpravidla pracují s jehlou a nití.

Obdobný žánr rukodělných prací pod názvem "Nuda? Stav, který neznám!" vystavila na expozici Jarmila Novotná z Holína. Návštěvníci viděli techniku patchwork, pletení velice pracných oblečků na panenky, jichž je paní Novotná sběratelkou, ale i dřevěnou bižuterii a samizdatové knížky, které píše i vydává. Výstavu poctilo svojí návštěvou 185 hostů.

Na třetí výstavě představil Josef Viták z Liberce umělecké akty a ztvárnění krásy ženy a spolu s ním Josef Sazama textilní tapiserie různých námětů i velikostí. Společnými pracemi bylo i několik zajímavých fototapiserií. Výstava se uskutečnila od poloviny července do poloviny srpna.

Závěrem letošní sezóny byla výstava malířských prací sester Olgy Řehákové a Jany Pokorné ze Spolku podkrkonošských malířů. Bylo zde představeno více jak 50 obrázků zejména květinových zátiší a fantastické krajiny provedených různou malířskou technikou. Letos přálo vernisážím počasí, a tak na posekaném trávníku vždy panovala příjemná atmosféra doprovázená hudbou a veselou náladou.

Příští sezónu zahájí v polovině května výstava figurek a dalších předmětů z kukuřičného šustí, doplněných patchworkem známé výtvarnice Jany Jarkovské z Třebechovic pod Orebem, na kterou jste všichni srdečně zváni.     Jiří Qido Valter, malíř a galerista