Čtenáři Hradeckého deníku mohou koncert navštívit zdarma. Stačí do čtvrtečních 12 hodin poslat správnou odpověď na otázku:  Získala Lenka Filipová Grand Prix na kytarovém festivalu v nizozemských Antilách?

Správné odpovědi zasílejte společně s telefonním číslem a svým jménem na e-mail kamila.mala@denik.cz. Nezapomeňte do předmětu napsat heslo Lenka Filipová.

Bigbít frčí dál. V sobotu můžete navštívit festival zdarma

Králíky - Bigbítové srdce bije dál. V sobotu od čtrnácti hodin se v Králíkách u Nového Bydžově vystřídají na jednom pódiu vystřídají Benefit, Odyssea s Vaškem Běhavým, Markýz John, Unisono, Polymetal, Klaxon, Orient a současná východočeská hvězda Komunál. Začne totiž druhý ročník festivalu Bigbítové srdce.

Kapela Komunál.Vstupenky můžete koupit v předprodeji za 280 korun, na místě pak budou stát 300 korun. Čtenáři Hradeckého deníku ale mají možnost zažít sobotní odpoledne plné hudby zadarmo.

Clý týden budeme rozdávat vstupenku zdarma. Stačí mít štěstí a správně odpovědět na soutěžní otázku, která zní: Jak se jmenuje poslední CD skupiny Komunál?

Své odpovědi posílejte do středečních šestnácti hodin společně se jménem a telefonním číslem na e-mailovou adresu jan.pruska@denik.cz. Nezapomeňte do předmětu napsat heslo Bigbítové srdce.