Scházíme se vždy první a třetí sobotu v měsíci. Po dobrých zkušenostech a pro velký zájem začínáme letos již pátý ročník. Ona totiž každá lidská činnost by měla být založena na lásce, a to je základ úspěchu.

V současné době je naše společnost v duchovní krizi a z toho pramení zlo, které přináší špatné mezilidské vztahy, ovlivňuje vzájemné chování lidí k sobě i k přírodě. Z náboženského hlediska žije většina národa pod vlivem Satana. My se snažíme na našich setkáních konat vše s láskou, kde převažuje upřímné přátelské a kamarádské jednání. Za čtyři roky přijíždí mnoho stálých návštěvníků, občas i někdo nový si odskočí prakticky do jiného světa a najde u nás tu potřebnou pohodu. Navštěvují nás lidé ze širokého okolí – z Liberce, Hradce Králové, Nového Bydžova, Poděbrad, Jičína atd.

Dle našich dobrých zkušeností zakládají stejné akce i v okolních okresech, na Nymbursku v Rožďalovicích, na Hradecku v Lužci. Asi je dobře, že náš nápad se ujal a rozšiřuje se pro radost do širokého okolí. Myslím, že shodou náhod se bude vylepšovat i naše politika, naši představitelé se budou měnit v politickou elitu, a ne jak to bylo doposud, kdy se chovali většinou jako bezohlední a neschopní podvodníci.   Antonín Erben, Židovice

V sobotu 19. dubna zahraje od 14 hodin Vancova kapela ze Záhornice, dále seznámíme s programem průběžně na naší straně kulturního servisu i na tomto webu.