Ve čtvrtek 25. března se v Masarykově divadle koná od 19 hodin koncert české legendy country Pavla Bobka. Tři z vás mohou vyhrát po dvou vstupenkách, pokud správně odpoví na náš dotaz: jaké bylo zpěvákovo původní povolání? Své odpovědi nám prosím zasílejte do 24. března do 12 hodin.

V pátek 26. března vystoupí v Masarykově divadle od 20 hodin zpěvačka Ewa Farná. Lístky na její koncert obdrží čtyři šťastlivci, kteří nám do 24. března do 12 hodin zašlou správnou odpověď na otázku: jak se jmenuje první deska, kterou zpěvačka nazpívala?

Pokud byste rádi zadarmo zhlédli hudební vystoupení Jana Bendiga, které proběhne v sobotu 27. března od 19 hodin v Music clubu Bahno, musíte nám správně odpovědět na otázku: kolikátý se Jan Bendig umístil v soutěži Československá SuperStar? Odpovídat můžete do 25. března do 12 hodin.

Své odpovědi na všechny soutěžní otázky zasílejte na email: hana.holmanova@ denik.cz nebo na adresu Jičínský deník, Husova 48, 506 01 Jičín. Nezapomeňte uvést svoji adresu a telefon. Ze správných odpovědí vylosujeme výherce. Vstupenky na koncert Pavla Bobka a Ewy Farné budou k vyzvednutí před konáním akce v pokladně Masarykova divadla.

Po dvou vstupenkách na koncert Jana Bendiga si tři výherci vyzvednou před akcí v klubu. Pořadatelé koncertu upozorňují, že do zařízení mají přístup všichni kdo překročili věkovou hranici 15 let. Výjimečně mohou tentokrát přijít i mladší 15 let, ale pouze v doprovodu rodičů.