Občanské sdružení Lodžie a KZMJ vás srdečně zvou na tradiční výrobu čarodějnice v čestném dvoře u lodžie a následné pálení pod Zebínem zítra v 16 hodin. Čarodějnická předehra je připravena na Valdštejnově náměstí v Jičíně. V 18 hodin začíná předmájové hudební setkání, tentokráte s nejlepším revivalem Red hot chilli peppers v Česku.  

Občanské sdružení Život bez bariér připravuje symbolické upálení čarodějnice spojené s živou hudbou a létajícími přáními v Centru klášter (bývalá nemocnice) v Nové Pace.

 Slet připravuje od 17 hodin u ohniště před domovem mládeže v Nové Pace i sdružení Sportem proti bariérám – Český ráj. Opékat se bude kuře a kýta, pít se bude pivko…

V Libuni pořádají Disco slet čarodějnic v pátek v 19 hodin na farské zahradě. Při této příležitosti bude vyhlášena nejkrásnější čarodějnice!
Slet čarodějnic se uskuteční od 19 hodin na střelnici v Ostroměři. Přijďte si zasoutěžit o nejkrásnější čarodejnici, poslechnout hudbu Zdeňka Vranovského a zhlédnout velký ohňostroj.

U hotelu Štikov je hlášen odlet čarodějnic na pátek v 18.30 hodin.

Rodinné centrum Běloušek z Bělohradu vás zve v pátek v 17 hodin na pálení čarodějnic se zábavním využitím pro děti Na palírně v Brtvi.
V Holovousích zvou veřejnost na pálení čarodějnic u vagónu.

Tradiční pálení ohně je připraveno rovněž v Miletíně, a to od od 18 hodin na hřišti. Sbor dobrovolných hasičů Dolní Nová Ves zve na oblíbené pálení čarodějnic, které vypukne v 17 hodin u hasičské zbrojnice na Dolní Nové Vsi.