Především pro ně je pořádána soutěž s příznačným názvem MISS BELLY DANCE. Postup do finále je pak možností ukázat svoji dovednost a výhra je jim zadostiučiněním a velkou motivací do budoucna. Z některých se stávají profesionální tanečnice, které jsou ozdobou různých kulturních akcí a jejich bravurně zvládnutá technika a procítěný taneční projev je požitkem pro oko diváka.

„Tato soutěž je ojedinělá v tom, že neklade žádnou mez týkající se věku účastnic, dává prostor všem ženám, které mají chuť se naplno věnovat své zálibě. Splní se jim věčný sen malých děvčátek - stát se princeznami.

Mým cílem je motivovat ženy pro tento druh pohybu, pomoci jim zlepšit psychiku i zdraví a zpříjemňovat jejich volné chvíle touto krásnou pohybovou aktivitou,“ tvrdí organizátorka soutěže, trenérka Ivana Knězáčková známá pod uměleckým jménem Sidonie.I pro laiky zajímavá podívaná se koná v neděli od 14 hodin v nádherné aule Lepařova gymnázia v Jičíně. V programu kromě soutěže amatérských tanečnic ve věku od sedmi let výše vystoupí i profesionální tanečnice a skupiny.