Na jarní prázdniny jsme v K-klubu Jičín připravili pro děti zajímavé jednodenní výlety. Dnes začínáme vodním výletem, čeká nás prohlídka vodní elektrárny Hučák a návštěva Aquaparku v Hradci Králové. Na úterní technicko-vědecký výlet do znovu otevřeného Národního technického muzea v Praze jsme pozvali i rodiče.

Středa bude turisticko sportovní, z Turnova půjdeme přes Hlavatici, hrad Valdštejn až do Sedmihorek na bowling. Čtvrtek je loutkářský, pohrajeme si v Labyrintu loutek a zapojíme se do hudební dílny s herci divadla Drak. Lezecký páteční výlet je pro holky a kluky, kteří mají odvahu zkusit své dovednosti na horolezecké stěně v Sobotce. A protože já mezi ty odvážné nepatřím, tak zůstávám v Káčku.

Budu připravovat okresní kola Zeměpisné olympiády pro žáky základních a studenty středních škol. Také bych chtěla poslat pozvánky přátelům a příznivcům K- klubu i divadelním fandům na jedno z nejlepších představení jičínského Závěsného divadla Bláznovy zápisky. I vy, čtenáři Deníku, jste srdečně zváni ve čtvrtek 10. března, začínáme v 19 hodin.