Vše začalo v Hospodě Bystřice, ale vzhledem k podmínkám Hořic je již 2 roky akce putovní. Hudební nášup navštívil kromě Bystřice i Kafe!Kafka, Dachovy a Doubravu.

11. Nášup v pátek 20.7. od 17. 00 bude zas jinde – v Holovousech u Hořic, v hospodě se sálem a zahrádkou U Krejčů, jejíž nejstarší písemný kořen dosahuje do 13.stol. Je zde možnost parkování, pískoviště pro děti s trávníčkem, čepuje se pivo a je možnost koupání či spaní v Chodovicích (cca 1 km od hospody). Nynější 11.díl má stejné číslo jako letošní festival Cultural Reggae Vibez, proto je pojatý jako pocta festivalům a jejich stavitelům v Lomu a afterparty letošního. Jako vždy nekuřácký sál.

Kulturní tvoření začíná v 17:00. Na úvod bude překvapení divadelně-performančního charakteru od Nouă Bestiă Apokalips. První pak zahraje kapela RACOON' S, poctivý starý roots reggae od srdce, kteří budou i na letošním CRV. Kapela se sešla v Praze, ale většina členů je z různých míst ČR. Kromě pár převzatých hrají převážně vlastní roots reggae písničky. Po nich bude pokračovat PRÁDELNA z Hořic a Chodovous, věčná kapela hrající od r. 2002 na pomezí jazzu, punku, funku, a lsd undregroundu (reggae probleskuje už jen zřídka).

Prádelna má letos 10.výročí vzniku (z toho 8 let koncertuje) a určitě nenechá nikoho na pochybách, že dalších 10 let se bude prát. Jako třetí se představí host večera – RASTAFIDLI ORKESTRA ze Slanýho. Ansámbl nadšenců velice talentovaně míchá víc stylů dohromady jako ska, reggae, swing, jazz, dubový drum'n'bass … Výrazné zpěvy, dechy a klávesy určitě potěší všechny tanečníky i posluchače. Další bude neméně talentovaná, široce známá kapela CÉMUR ŠÁMUR z Vrchlabí, ze kteréhož orchestru každý hudebník je výrazný. Jejich psychedelicky zabarvený a dynamicky se proměňující hudební zážitek, 5 dechů a skvělé texty nenechají nikoho sedět.

Akci zakončí letitý (Pod)krkonošský projekt NEED OF ACTIVITY hrající teď v triu s posilou Jardy Rolce (bicí) z Hořic. Šamanský rap a hardcore jízda vyžene i ty poslední zbytky negativní energie z lidí i ze stěn hospody. Odkazy na kapely k poslechu: http://www.bandzone.cz/racoons , http://www.bandzone.cz/pradelnaillegal , http://www.bandzone.cz/rastafidliorkestra , http://www.bandzone.cz/cemursamur , http://www.bandzone.cz/needofactivity

Pořádá hnutí duší Black & White Gang Revival s podporou o.s. Prove a o.s. Prostor pro fantazii.